facebook

Безпечність та надійність транспортування – одні з ключових критеріїв для даної галузі. Компанія Гуд Логістік надає повний комплекс транспортно-логістичних послуг із організації та здійснення міжнародних перевезень косметичних та фармацевтичних продуктів.

Вантажоперевезення парфюмерно-косметичних та лікарських засобів мають свої особливості, серед яких — дотримання температурного режиму і вологості та наявність дозволів на перевезення засобів, що містять небезпечні речовини (вантаж ADR). Вимоги до перевезення вантажів постійно підвищуються. Саме тому Гуд Логістік пропонує своїм клієнтам комплексні рішення саме для їх специфічних вимог:

 • Мультимодальні перевезення такими видами транспорту, як: авіа, морським, залізничним та автотранспортом.
 • Розташування складів у стратегічно важливих регіонах
 • Інтегровані транспортно-логістичні рішення
 • Отримання сертифікатів та дозволів
 • Комплексний пакет послуг з митного оформлення

Невдовзі, як стверджують аналітики, у даному секторі очікується підвищення середньорічних темпів зростання продажів. Так, як ринок косметичної, парфумерної та фармацевтичної продукції в значній мірі поповнюється за рахунок імпортованої продукції, для його плідного функціонування, що залежить від великих та регулярних обсягів перевезень, необхідна побудова безперебійного та надійного ланцюжка поставок.

Наші кваліфіковані співробітники запропонують оптимальну та максимально безпечну схему транспортування, а також розрахують вартість перевезення з урахуванням особливостей товару та побажань замовника.

Наталья специалист по международной доставке товаров фармацевтической отрасли.

Раді познайомити Вас із нашим фахівцем Наталею із доставки вантажів косметичної промисловості.

Наталя – професіонал, досвід якої забезпечує вантажоперевезення з використанням всіх видів транспорту і комбінованих схем доставки з Європи, Південно-Східної, Середньої Азії та США.

Наталя врахує Ваші потреби щодо характеристики вантажу, складе оптимальний маршрут доставки і розрахує вартість перевезення. Можливості нашої компанії дозволяють виконати крос-докінг вантажів (процес приймання та відвантаження товарів здійснюється безпосередньо через склад, без розміщення в зоні довготривалого зберігання), вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання та перепакування вантажу, митне оформлення тощо.

У разі перевезення парфумерно-косметичної продукції високої вартості, за бажанням клієнта, ми можемо забезпечити послугу страхування вантажу.

Наталя зможе надати Вам детальну консультацію про перевезення парфумерно-косметичної продукції, терміни і ціну транспортування.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

  Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

  Популярні статті

  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
  Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
  Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: