Головна » Напрями » Доставка в/з Вірменії
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Вірменії

Вірменія – індустріально-аграрна країна, розташована на півдні Кавказу. Так як країна не має виходу до моря, доставка вантажів з України до Вірменії можлива авіасполученням і мультимодальні поставками через Чорне море. Якщо ви шукайте зручний спосіб доставити вантаж в цьому напрямку, кваліфіковані працівники нашої компанії підберуть оптимальний спосіб доставки і відповідає вашим потребам для вашого вантажу.

Авіаперевезення в Вірменію

Послуги з авіаперевезення вантажів вважається найбільш зручним способом доставки, завдяки швидким термінів, надійності і безпеки. У Вірменії функціонує два міжнародні аеропорти, які обробляють вантажні перевезення: Ширак і Звартноц. Більшу частину вантажів Вірменії приймає аеропорт Звартнюц, річний обсяг якого становить 100 тис. Тонн вантажів. Авіаперевезення підійде для вас в тому випадку, якщо ви бажаєте перевести невеликі партії цінного вантажу за короткий проміжок часу. В цьому випадку порівняно висока ціна транспортування буде виправдана.

Мультимодальні контейнерні перевезення в і з Вірменії

Доставку вантажів з України до Вірменії багато в чому ускладнює заборона транзиту української продукції через територію Росії. Виходячи з цього, найбільш зручним способом доставки з України до Вірменії є мультимодальні перевезення. Вантаж доставляють в порт Батумі (Грузія) або порт Трабзон (Туреччина). Після цього вантаж перевантажують і доставляють до Вірменії переважно залізничним транспортом. Такий спосіб доставки є найбільш вигідними і швидкими, так як використання контейнерів дозволяє заощадити час на перевантаження з одного транспорту на інший і уникнути пошкоджень в дорозі. Доставка з України до Вірменії займе приблизно 5 днів, з урахуванням перевантаження в порту.

 

Доставка з України до Вірменії – які товари переважно експортують?

Торговий союз між Україною і Вірменією зміцнює зона вільної торгівлі. Це надає зручні умови для розвитку економічних відносин між країнами. Сьогодні Україна є одним з важливих імпортних партнерів Вірменії. За підсумками 2014 року товарообіг між Вірменією та Україною склав 203 млн. Доларів, частина експорту з якого – 168,5 млн. Доларів.

З України до Вірменії переважно доставляють такі групи товарів:

  • чорні метали,
  • алюміній,
  • тютюнову продукцію,
  • харчові продукти: молоко, соняшникова олія, кукурудзу.

Доставка з Вірменії в Україну – які групи товарів переважно імпортують?

Вірменія має багатими покладами корисних копалин, таких як: вугілля, нафта, дорогоцінні камені, мідь, свинець, золото, будівельний камінь. У країні активно розвинені такі види промисловості: хімічна, харчова, машинобудування, текстильна і електротехнічна. За підсумками 2014 року, частина імпорту з Вірменії в Україну склала 34,5 млн. Доларів

З Вірменії в Україну переважно доставляють харчові продукти:

  • вишні,
  • абрикоси,
  • персики,
  • джем,
  • мармелад.