Головна » Напрями » Доставка в/з Узбекистану
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Узбекистану

Узбекистан – країна в Центральній Азії з промислово-аграрною економікою, в якій розвиваються такі сектори промисловості: газовидобувна, нафтопереробна, автомобілебудівна, харчова, фармацевтична. Так як країна не має виходу до моря, торгівля між Україною та Узбекистаном можлива за допомогою авіадоставки і залізничного транспортування. Якщо вам потрібно доставити вантаж з України в Узбекистан, фахівці нашої компанії підберуть зручний транспорт і оптимальний маршрут для вашого вантажу, а також забезпечать швидку і безпечну доставку.

Залізничні перевезення в Узбекистан

Доставка вантажів залізничним сполученням підійде для вас в тому випадку, якщо ви хочете перевезти великі обсяги вантажу з України до Узбекистану. Так як залізничний маршрут в Узбекистан через Росію тепер заборонений для України, залізничні перевезення здійснюються за допомогою Транскаспійського міжнародного маршруту. Транспортування вантажу з України до Узбекистану залізничним транспортом займе приблизно 12 днів, але головною перевагою такого способу є низька вартість і можливість відправки великих партій вантажу в контейнерах або насипом.

Авіаперевезення в / з Узбекистану

Доставка вантажів авіатранспортом – найбільш зручний і прийнятний вид транспортування з точки зору надійності і швидкості. Доставити невеликі партії вантажу з України до Узбекистану ви зможете приблизно за 3 дні. Єдиним недоліком такого транспортування є більш висока ціна на послуги, порівняно з іншими видами доставки. У країні функціонує 53 аеропорти, 12 з них можуть обслуговувати вантажні авіаперевезення в Узбекистан. Ташкент-Південний – найбільш завантажений аеропорт в Центральній Азії, так як він знаходиться на перетині повітряних шляхів між Європою, Азією і Америкою. Велика частина вантажів в Узбекистан проходить саме через нього.

 

Доставка з України в Узбекистан – які товари переважно перевозять?

Узбекистан є вигідним торговим партнером для України. Товарообіг між країнами у 2014 році склав 283 млн. доларів.

З України в Узбекистан доставляли продукти таких промисловостей:

  • металургійної,
  • хімічної,
  • агропромислового комплексу,
  • машинобудування.

Доставка з Узбекистану в Україну – які вантажі імпортують в Україну?

Узбекистан – країна з економікою, що впевнено зростає і розвиненою промисловістю. У країні розвивається машинобудування, харчова промисловість, металургія, сільське господарство.

З Узбекистану в Україну доставляють такі групи товарів:

  • нафтопродукти,
  • кольорові метали,
  • автомобілі,
  • текстильну продукцію,
  • одяг,
  • фрукти.