Головна » Напрями » Доставка в/з Туркменістану
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Туркменістану

Туркменістан – середньоазіатська країна, економіка якої будується на продажі природного газу, розвитку сільськогосподарської галузі та текстильної промисловості. Країна має вихід до Каспійського моря, завдяки чому Туркменістан має великі запаси нафти і газу, видобуток яких ще не розпочато. Доставка вантажів в Туркменістан з України здійснюється авіасполученням і мультимодальними контейнерними перевезеннями. Через транзитні обмеження з боку Росії, доставка вантажів автомобільним і залізничним транспортом в цьому напрямку стала неможливою. Якщо ви хочете привезти товар до Туркменістану, скористайтеся послугами нашої компанії, фахівці якої підберуть для вас зручний спосіб транспортування, виходячи з особливостей вашого вантажу.

Послуги з авіаперевезення вантажів в Туркменістан

Авіадоставка – зручний спосіб перевозити невеликі партії вантажу з України до Туркменістану. Важливими перевагами такого транспортування є надійність, безпека і короткі терміни постачання. У Туркменістані функціонує 3 міжнародні аеропорти, які обробляють вантажі: Мари, Туркменбаши і Ашхабад. Останній – найбільший аеропорт країни, з якого регулярно відбуваються рейси вантажних авіаперевезень. Через слабкий розвиток залізничної та автомобільної інфраструктури Туркменістану, авіаперевезення вважаються найвигіднішим способом доставки вантажу з України до Туркменістану.

 

Мультимодальні контейнерні перевезення в / з Туркменістану

Мультимодальні контейнерні перевезення між Україною та Туркменістаном – дешева альтернатива авіаперевезень. Доставка вантажів здійснюється за міжнародним маршрутом ТРАСЕКА. Вантаж переправляється через Чорне море, Грузію, Азербайджан і Каспійське море до Туркменбашинського міжнароднго порту. За цим маршрутом вантаж можна перевозити як залізницею, так і вантажними автомобілями. Точні терміни доставки вантажу у такий спосіб ви зможете дізнатися у наших консультантів. Приблизний час транспортування по маршруту ТРАСЕКА – до 10 днів.

Доставка з України до Туркменістану – які товари найчастіше експортують?

Розвиток економічних відносин між Україною та Туркменістаном погіршився на тлі конфлікту з Росією. Але, так як між країнами все ще діє зона вільної торгівлі, що дозволяє зробити доставку в цьому напрямку більш зручною і безпечною. Товарообіг між Туркменістаном і Україною в 2014 році склав 924 млн. доларів, частина українського експорту з якого – 712,2 млн. доларів.

З України до Туркменістану переважно доставляють такі товари:

 • труби з чорних металів,
 • верстати та обладнання,
 • товари машинобудування,
 • соняшникова олія,
 • м’ясо птиці,
 • сирна продукція,
 • насіння рослин.

Доставка з Туркменістану в Україну – які групи товарів переважно імпортують?

Головними торговими партнерами Туркменістану є Туреччина, Україна і Росія. За даними за 2014 рік, частина експорту з Туркменістану в Україну склала 211,8 млн. доларів.

З Туркменістану в Україну переважно доставляють:

 • нафтопродукти,
 • текстиль,
 • килимові вироби,
 • товари народного промислу.