Головна » Напрями » Доставка в/з Тайвані
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Тайвані

Тайвань – це острівна держава в Тихому океані, економіка якої тісно пов’язана з Китаєм. Завдяки вигідному розміщенню, наявності інтелектуального і промислового потенціалу, економіка країни змогла швидко переорієнтуватися з виробництва дешевих товарів на випуск якісної продукції з високою вартістю. Доставка вантажу з Тайваню в Україну здійснюється авіасполученням і морськими шляхами. Фахівці нашої компанії підберуть для вас зручний спосіб доставки та маршрут, виходячи з особливостей вантажу і побажань клієнта.

Послуги з авіаперевезення вантажів з Тайваню

Доставка вантажів авіасполученням – це зручна можливість перевозити невеликі партії вантажу за найкоротші терміни поставки. У країні функціонує 14 аеропортів, 4 з яких займаються вантажними авіаперевезеннями з Тайваню. Ці аеропорти розташовані в великих містах Тайваню: Таоюань, Гаосюні, Тайбеї і Тайчжуні. Авіадоставка в Тайвань буде вигідна в тому випадку, якщо вам потрібно перевести цінні вантажі, або фармацевтичні препарати, так як ціна на таку доставку значно вище, в порівнянні з іншими видами транспортування.

Морські контейнерні перевезення з Тайваню

Доставка морем підійде для вас в тому випадку, якщо ви хочете перевезти великі обсяги вантажу з Тайваню в Україну. Морські контейнерні перевезення з Тайваню займають 95% обсягу всіх міжнародних вантажних перевезень. На острові розташовано 8 портів, які здійснюють міжнародні перевезення з країни по всьому світу. Доставка вантажів морським транспортом займе більше часу, ніж перевезення авіасполученням, але обсяги і доступна вартість є важливими перевагами цього способу доставки.

 

Доставка з України в Тайвань – які вантажі найчастіше доставляють?

Торгівля України та Тайваню вигідна для нашої країни. Тайвань збільшує поставки сільськогосподарської, харчової продукції, металів і інших товарів, які вважаються дефіцитом в азіатській країні. За даними за 2014 рік частка експорту з України в Тайвань склала 43,2 млн. доларів.

Основна частина продукції, відправлена на експорт, складається з таких товарів:

  • компресорне обладнання;
  • аграрна продукція;
  • зернові;
  • соняшникова олія.

Доставка з Тайваню в Україну – які товари найчастіше доставляють?

Товарообіг між Тайванем і Україною в 2014 році склав 115,7 млн. доларів, частина імпорту з яких – 72,5 млн. доларів.

Більшу частину експорту складають такі групи товарів:

  • побутова техніка,
  • комп’ютерне обладнання,
  • смартфони та інша електроніка.