Одним із найголовніших напрямків поставки товарів на вітчизняний ринок є доставка вантажів з Польщі в Україну. Польща — найбільша східноєвропейська країна, займає відповідне місце серед впливових держав Центральної та Східної Європи. Географічне положення країни дозволяє транспортувати різні товари в цьому напрямку авіасполученням та автомобільним транспортом. Якщо ви хочете перевезти вантаж з Польщі в Україну, спеціалісти компанії Good Logistics візьмуть на себе організацію доставки та подбають про те, щоб ваш товар прибув в Україну в максимально короткий термін.

Автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення вважаються найбільш популярним способом доставки товару на відносно коротку відстань. Цей спосіб транспортування дозволяє доставляти невеликі вантажі та значні партії товару. Автомобільні перевезення стануть ефективним способом доставки з точки зору оперативності, мобільності та економічності. Компанія Гуд Логістікс має власний митно-ліцензійний склад у Варшаві, та може забезпечити автомобільні перевезення для товарів, що потребують специфічних умов транспортування на автомобілях з будь-яким спеціальним обладнанням. Тому саме цей вид транспортування — найбільш оптимальний для перевезення будь-яких вантажів з Польщі в Україну.

Маршрут доставки з Польщі

доставка вантажів з Польщі в Україну

Морські контейнерні перевезення

Якщо вам потрібно доставити партію вантажу з Польщі в Україну, оптимальним способом будуть морські контейнерні перевезення. Наша компанія надає можливість доставки вантажів як повним контейнером, так і в складі збірного вантажу. Це один із найвигідніших способів транспортування з точки зору вартості. Однак такий спосіб доставки не підійде для транспортування термінового та такого вантажу, який швидко псується. Це пов’язано з більш тривалим строком перевезення. В усіх інших випадках — це зручний варіант доставки стандартних та негабаритних вантажів.

Авіаперевезення вантажів

Найшвидшим та найбільш надійним способом доставити вантаж є авіаперевезення з Польщі. Цей спосіб транспортування буде актуальним варіантом для перевезення невеликих партій товару в Україну. Висока ціна виступає єдиним нюансом подібного способу транспортування, тому перевезення товару літаком слід обирати для доставки цінних та термінових вантажів в Україну.

Доставка з України в Польщу — які вантажі доставляють частіше за все?

На сьогоднішній день Польща  виступає головним торговим партнером України серед країн ЄС. За даними на 2015 рік, частина експорту з України в сусідню країну становила 5,2% від загального експорту України, але цей показник знизився на 30% у порівнянні з аналогічним періодом за минулий рік.

З України в Польщу перевозять такі групи товару:

  • чорні метали;
  • залізну руду;
  • дерево та вироби з нього;
  • електричні машини.

Доставка з Польщі в Україну — які товари найчастіше імпортують?

Ріст польської промисловості та сільського господарства стимулює укладання вигідних угод про доставку якісних товарів з Польщі в Україну. За даними на 2015 рік показник імпорту з європейської країни на вітчизняний ринок знизився на 26% в порівнянні з минулим роком.

Основою імпорту товарів з Польщі виступають такі групи товарів:

  • мінеральні ресурси;
  • електричні машини;
  • пластмаси та полімерні матеріали;
  • машини та обладнання для промисловості;
  • папір та картон.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать
файл:

Завантажте Ваше резюме:
Вибрати
файл:

Upload your resume:
Select
file: