Південна Корея – одна з азіатських країн, що найбільш швидко розвиваються. Корея має значні успіхи в розвитку дуже багатьох галузей промисловості, продукція яких поставляється в усі куточки світу. Південна Корея знаходиться на півострові і фактично відрізана від світу по суші. Але це не заважає країні доставляти товари в різних напрямках. Перевезення вантажів з Південної Кореї в Україну можливе авіасполученням і морськими контейнерними перевезеннями. Якщо ви шукайте зручний спосіб доставити свій вантаж в цьому напрямку, фахівці нашої компанії підберуть для вас зручний спосіб доставки за прийнятною ціною на послуги.

Послуги з авіаперевезення вантажів з Південної Кореї

Доставка вантажів авіасполученням – зручний, надійний і безпечний спосіб перевозити невеликі партії товару за мінімальний час. У Південній Кореї функціонує 19 аеропортів, з яких 6 мають статус міжнародних і обробляють вантажі з різних куточків світу: Пусан, Сеул, Кимпхо, Тегу, Інчхон і Кванджу. Авіаперевезення найчастіше використовують при транспортуванні фармацевтичних продуктів з США і Європи, а також для доставки дорогих товарів, через порівняно високу ціну на послугу.

Морські контейнерні перевезення з Південної Кореї

Доставка вантажів морськими шляхами дозволить вам перевозити великі обсяги вантажів за прийнятною ціною. На морські перевезення припадає 98% всіх міжнародних перевезень Південної Кореї. Основними морськими портами країни є Пусан і Інчхон. Пусан входить в ТОП-5 портів, за кількістю кораблів, що зайшли в нього і вантажообігу. Доставка вантажів з Південної Кореї в Україну по морю займе більше часу, ніж перевезення авіасполученням, але ціна доставки буде значно вигідніше.

 

Доставка з України в Південну Корею – які групи товарів відправляються на експорт?

Торгівля між Україною і Південною Кореєю в 2014 році досягла обороту в 1,5 млрд. доларів, а частина експорту склала 340,2 млн. доларів. Структура експорту з України на 90% складається з аграрної продукції.

Доставка з Південної Кореї в Україну – які товари найчастіше експортують?

Південна Корея вважається країною з високим рівнем розвитку різних галузей промисловості. Сьогодні Південна Корея має статус одного з найбільших постачальників косметики в Україні, після «буму» виробництва в своїй країні. За підсумками 2014 року, частина імпорту з Південної Кореї в Україну склала 1,16 млрд. доларів.

Імпорт з Південної Кореї в Україну складається з таких груп товарів:

  • побутова техніка та електроніка,
  • комп’ютерне обладнання,
  • легкові автомобілі ,
  • одяг і головні убори.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать
файл:

Завантажте Ваше резюме:
Вибрати
файл:

Upload your resume:
Select
file: