Головна » Напрями » Доставка в/з Південно-Східної Азії
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Південно-Східної Азії

Країни Південно-Східної Азії стрімко розвиваються, нарощуючи свій економічний потенціал. Регіон характеризується швидкими темпами приросту населення, що потребує імпорту продукції сільськогосподарського сектору. Торгівля з країнами Азії для України має позитивну тенденцію, однак є ще великий невикористаний потенціал. Доставка вантажів з Південно-Східної Азії в Україну та в зворотному напрямку можлива двома шляхами: авіасполученням та морськими контейнерними перевезеннями. Ми допоможемо транспортувати ваш вантаж в цьому напрямку, складемо зручний маршрут та забезпечимо оперативність та зручність доставки.

Авіаперевезення вантажів в/з Південно-Східної Азії

Якщо ви бажаєте перевезти невелику партію вантажу за мінімальний час, використайте можливість доставки вантажів літаком. В більшості країн Південно-Східної Азії функціонують аеропорти, які займаються міжнародними авіаперевезеннями. Єдиним нюансом цього способу доставки виступає відносно висока вартість послуги.

Морські контейнерні перевезення

Перевезення вантажу морем — найбільш вигідне рішення з точки зору вартості. Транспортувати можна великі партії товару будь-якої комплектації та габаритів. Для кожної групи товарів передбачено використання контейнерів певного типу. Це забезпечує зручність та безпечність транспортування. Морські контейнерні перевезення з/в Південно-Східну Азію можуть тривати до місяця, тому необхідно відразу враховувати пролонговане отримання багажу.

Доставка з України в Південно-Східну Азію — які товари експортують частіше за все?

Останнім часом експорт українських товарів в країни Південно-Східної Азії виріс. Наприклад, за перше півріччя 2016 року експорт склав 574 млн доларів, тоді як в аналогічний період 2016 року цей показник дорівнював 215,4 млн доларів. Простежується тенденція до щорічного збільшення показника експорту.

Товари, які формують основу експорту:

  • пшениця;
  • кукурудза;
  • мука;
  • олія рослинного походження (в більшості випадків, соняшникова);
  • добрива.

Доставка з Південно-Східної Азії в Україну — які вантажі імпортуються?

Стрімкий розвиток регіону стає привабливим для інвесторів, які налагоджують в країнах виробництво конкурентноспроможних товарів. Особливо прогрес можна прослідкувати в області електроніки та машинобудівництва.

На імпорт йдуть такі групи товарів:

  • гума, каучук;
  • пальмова олія;
  • побутові електропристрої;
  • какао.