Головна » Напрями » Доставка в/з Пакістану
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Пакістану

Вам потрібно доставити вантаж з Пакистану або ж потрібно перевезення в Пакистан з України або будь-якоЇ іншої держави? В Good Logistics ми робимо все можливе щоб процес перевезення з/в Пакистан проходив швидко і недорого.

Послуги з авіаперевезення вантажів до Пакистану

Вантажні авіаперевезення з Пакистану – це найшвидший спосіб отримати вашу партію вантажу в будь-якій точці світу. Час доставки з Пакистану в Україну становить всього 5-6 днів, що робить цей вид перевезення найбільш привабливим з точки зору термінів. Але є і один недолік – ціна. Авіаперевезення з Пакистану – це найдорожчий спосіб вантажоперевезення.

Морські контейнерні перевезення з Пакистану

Контейнерні перевезення морським транспортом між Україною та Пакистаном – це найбільш економічний спосіб перевезення вантажів. Щоб дізнатись про ціни на морські контейнерні перевезення в Пакистан потрібно розрахувати все індивідуально, тому вам краще зателефонувати нам або залишити заявку. Терміни морського перевезення при даному виді транспортування зазвичай найтриваліші і займають більше ніж 12 днів з порту Одеса.

Автомобільні перевезення з Пакистану

Послуги з перевезення вантажів автомобільним транспортом з Пакистану – це ще один спосіб доставки вантажів з України. Він не такий популярний, як авіадоставка і морські перевезення, але тим не менш існують ситуації, коли автомобільний транспорт найкраще підходить. Терміни та вартість ви можете уточнити в чаті або зателефонувавши нам по телефону.

Основними галузями промисловості Пакистану є:

 • виробництво текстилю,
 • одягу (особливо трикотажу),
 • харчова,
 • металургійна,
 • хімічна.

Завдяки притоку великої кількості інвестицій друге дихання отримала будівельна галузь і виробництво будматеріалів, особливо цементу.

Доставка з України в Пакистан – що зазвичай перевозять?

У 2014 році товарообіг між Пакистаном і Україною склав майже півмільярда доларів. Експортні перевезення з України в Пакистан склали – 397,5 млн. дол., а імпортні перевезення з Пакистану в Україну – 100,8 млн. дол. З України в Пакистан зазвичай перевозять такі групи товарів:

 • зернові,
 • молочна продукція,
 • соняшникова олія,
 • металопрокат,
 • товари машинобудування і електроніка,
 • труби з чорних металів.

Доставка з Пакистану в Україну – обсяги перевезення

Імпортні перевезення з Пакистану в Україну в більшості випадків складається з наступних груп товарів:

 • цитрусові,
 • полімери,
 • пластмаси,
 • текстильна продукція,
 • одяг,
 • рис.

Відкритість економіки і активна співпрацю із зарубіжними інвесторами дозволили модернізувати інфраструктуру Пакистану. Транспортування вантажів між Україною та Пакистаном можливі такими способами: вантажними авіаперевезеннями, морськими контейнерними перевезеннями і доставка автомобільним транспортом.

Найшвидшим способом доставки вантажу в Пакистан є авіаперевезення. У країні побудовано 148 аеропортів, міжнародними з яких є: Гвадар, Мултан, Сіялкот, Дера-Газі-Хан, Рахім’ярхан, Беназір Пхутто, Пешевар, Аллама Ікбал, Джина і Фейсалабад. На сьогоднішній день найбільший обсяг вантажів припадає на аеропорт Джина, в якому за рік оброблено 1,7 млн. Тонн вантажу. У 2016 році закінчується будівництво нового аеропорту біля столиці Ісламабад, який стане головними повітряними воротами країни.

В які порти Пакистану ми доставляємо

Пакистан має вихід до Аравійського моря, де розташувалися такі порти: Касим, Карачі, Кеті, Пасни, Ормара і Гварда. Порт Карачі є найбільш глибоководним портом і на його частку припадає 60% всього морського вантажообігу. Перспективним виглядає розвиток порту Гварда, який був обраний Китаєм, як вузлова станція маршруту нового морського шовкового шляху.

Терміни доставки в Пакистан

Міжнародні морські контейнерні перевезення в Пакистан займають більше 12 днів з порту Одеса. Це найдешевший спосіб транспортування великих обсягів вантажу. Автомобільні перевезення між Україною та Пакистаном проходили через територію РФ, Азербайджан та Іран, але в даний момент у зв’язку з напруженою геополітичною ситуацією терміни доставки автомобільним транспортом розраховуються за фактом. Час доставки авіаційним транспортом зазвичай становить не більше 5 днів.