Головна » Напрями » Доставка в/з ОАЕ
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з ОАЕ

Багата на нафту держава Об’єднаних Арабських Еміратів знаходиться на Аравійському півострові з виходом до Перської затоки. Доставка вантажів з ОАЕ в Україну може здійснюватися двома способами доставки: авіасполученням і морськими шляхами. Якщо вам потрібно доставити вантаж з / в ОАЕ, скористайтеся послугами нашої компанії, так як ми можемо запропонувати для вас найбільш зручний маршрут, оптимальну вартість доставки і короткі терміни перевезення.

Послуги з авіаперевезення вантажів з ОАЕ

Авіаперевезення є найшвидшим і найбільш зручним способом доставити вантаж з ОАЕ в Україну. Так як Емірати мають найбільш розвинену авіаційну інфраструктуру на Близькому Сході, міжнародні авіаперевезення вантажів відбуваються через аеропорты найбільших міст країни: Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Ель-Айн, Шарджа і Дубай. Авіатранспорт стане для вас оптимальним способом доставки в тому випадку, якщо ви хочете перевезти невеликі партії вантажу за найкоротші терміни. Єдиний недолік такого способу доставки – висока ціна на послуги.

 

Доставка з України в ОАЕ – які вантажі найчастіше перевозять?

У структурі товарообігу між країнами експорт значно перевищує показники імпорту. За даними за 2014 рік, товарообіг між ОАЕ і Україною склав 462 млн. доларів, з яких 395 млн. доларів припадає на експорт. Торговельні відносини між країнами розвиваються в позитивному напрямку.

Експорт вантажів з України в ОАЕ переважно складається з таких груп товарів:

  • чорні метали (40%),
  • вантажні автомобілі,
  • продукти аграрного сектора,
  • зернові культури.

Доставка з ОАЕ в Україну – які групи товарів найчастіше доставляють?

ОАЕ відомі на весь світ величезними запасами нафти і газу. Незважаючи на свої невеликі розміри, країна займає четверте місце в світі за обсягами родовищ нафти.

Імпорт вантажів з ОАЕ складається з таких товарів:

  • кавові зерна,
  • чай,
  • пластмаси,
  • полімерні матеріали.

В які порти і міста ОАЕ ми можемо доставляти вантаж?

ОАЕ знаходиться на Аравійському півострові і має вихід до Перської затоки. Це дозволяє державі розвивати морські контейнерні перевезення. Найбільшими портами ОАЕ є: Саїд, Заїд, Халіф, Рашид і Джебель-Алі. Весь контейнерний оборот проходить через порт Халіф, де відвантаження контейнерів напівавтоматизованого. Це дозволяє зменшити простої вантажу в портових складах і зробити доставку більш зручною.