Головна » Напрями » Доставка в/з Малайзії
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Малайзії

Малайзія — держава, яка має найдинамічніший темп економічного розвитку серед країн Азії. Вона розділена морем на материкову та острівну частину. Подібне географічне положення дозволило Малайзії розвивати внутрішні морські перевезення та створило всі умови для налагодженої портової інфраструктури. Доставка вантажів з Малайзії в Україну можлива шляхом авіасполучення та морськими шляхами. Якщо ви шукаєте спосіб якісно та швидко доставити вантаж в цьому напрямку — ми вирішимо вашу проблему, запропонувавши найбільш зручний спосіб доставки вашого типу вантажу.

Авіаперевезення вантажів з Малайзії

Доставка вантажів авіасполученням стане для вас зручною в тому випадку, якщо вам необхідно перевезти невелику партію вантажу за мінімальний час та забезпечити повну безпеку під час транспортування. В Малайзії побудовано 58 аеропортів, 8 із яких пропонують послугу міжнародних авіаперевезень вантажів з Малайзії. Найбільші серед них — аеропорти Кота-Кінабалу та Куала-Лумпур. Єдиним нюансом такого способу доставки слугує відносно висока вартість послуги.

Морські контейнерні перевезення з Малайзії

Доставка вантажів морем — відмінне рішення для тих, хто бажає перевезти великі партії вантажу по прийнятній вартості. Транспортування товару морем займає більше часу, ніж авіаперевезення, але співвідношення вартості та об’єму поставки буде набагато вигіднішим. Більшість вантажів з Малайзії в міжнародному напрямку відправляються з великих портів Східної та Західної частини країни: Пулау-Пінанг, Порт-Кланг, Куантан, Лабуан.

Маршрут доставки з Малазії

доставка вантажів з Малазії

Доставка з України в Малайзію — які товари частіше за все експортують?

Товарообіг між Україною та Малайзією в 2014 році становив 325,7 млн. доларів, із яких на частину експорту припадало 132,5 млн. доларів.

Основні групи товарів, відправлені на експорт:

  • чорні метали;
  • мінеральні та хімічні добрива;
  • масло тваринного та рослинного походження;
  • зернові культури.

Доставка з Малайзії в Україну — які вантажі йдуть на імпорт?

Розвиток бізнесу та залучення зарубіжних інвесторів в країну допомогло Малайзії виробляти достойні для експорту товари. Найбільш розвиненою галуззю промисловості зараз є електроніка. За даними на 2014 рік частина імпорту склала 193,2 млн. доларів.

Більшу частину імпорту з Малайзії складають такі вантажі:

  • машини та електричне обладнання;
  • каучук та гума;
  • побутові прилади;
  • меблі;
  • какао;
  • пальмове масло.