Головна » Напрями » Доставка в/з Китаю
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Китаю

Китай сьогодні є одним з ключових гравців світового торгового ринку, тому доставка вантажів з Китаю в Українудуже важлива. Доставка здійснюється в основному такими способами:

 • авіасполученням
 • морськими контейнерними перевезеннями
 • залізничним маршрутом.

ВВП країни займає друге місце в світі і демонструє швидке зростання. Якщо ви шукайте спосіб швидко і якісно перевести певний обсяг вантажу з Китаю в Україну, скористайтеся допомогою наших фахівців, які розроблять для вас найбільш зручний маршрут доставки, виходячи з особливостей вантажу і побажань клієнта.

Авіаперевезення вантажів з Китаю

Вантажні авіаперевезення з Китаю – найшвидший і зручний спосіб доставити невеликі партії вантажу з Китаю в Україну. У Китаї функціонує понад 50 міжнародних аеропортів, що обробляють вантажі. Наймасштабнішими в сфері авіадоставки вантажів з Китаю є аеропорти в містах: Пекін, Гуанчжоу і Шанхай.Авіадоставка вантажів в цьому напрямку займає від 2 до 4 днів, а єдиним недоліком стане більш висока ціна на послуги, порівняно з іншими видами транспортування.

Морські контейнерні перевезення з Китаю

Морські контейнерні перевезення вважаються найвигіднішими способом перевести великі обсяги вантажу з Китаю в Україну, виходячи з доступної цінової політики. Всі порти Китаю розташовані на Східному узбережжі і Півдні країни. Найбільш продуктивними з них є: Нінбо, Шанхай, Гонконг, чування, Далянь і Ксінганг. Залежно від того, з якого порту Китаю ви оформите доставку, ваш вантаж пробуде у дорозі від 30 до 45 днів.

 

Залізничні перевезення вантажу з Китаю

Залізничні вантажоперевезення стануть відмінним варіантом доставки в тому випадку, якщо ви хочете перевести великі обсяги вантажів. Перевагою такого виду доставки є відносно невисока ціна і можливість перевозити вантажі насипом або в контейнерах. Оптимізувати доставку вантажів в цьому напрямку допоможе запуск контейнерного поїзда з Китаю в ЄС щодо Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Це дозволить організовувати прямі сухопутні перевезення між Україною та КНР. Організатори проекту врахували всі проблеми і пообіцяли, що швидкість руху поїзда складе 11 днів від кордонів КНР до України.

Доставка з України в Китай – які вантажі найчастіше перевозять?

Товарообіг між Китаєм і Україною в 2014 році склав 8,6 млрд. Доларів, при цьому експорт з України склав 3,5 млрд. Доларів.

Основними товарами, експортованими в Китай, є:

 • залізні руди,
 • енергетичні мінерали,
 • деревина,
 • продукти рослинного походження,
 • механічне обладнання,
 • кольорові метали.

Доставка з Китаю в Україну – які групи товарів найчастіше доставляють?

Китай сьогодні виступає одним з лідерів з експорту продукції. Основними галузями економіки Китаю є: виробництво сталі, міді, алюмінію, видобуток корисних копалин, переробка сировини, машинобудування, виробництво тканин, одягу і ще безлічі іншого. За даними за 2014 рік, імпорт з Китаю склав 5,1 млрд. Доларів.

Основними групами товарів, які доставляють з Китаю є:

 • електромашини і побутова техніка,
 • пластмаси і полімери,
 • продукція хімічної промисловості,
 • текстиль та одяг.