Торгівля між Ізраїлем та Україною розвивається стабільно, але невисокими темпами. Доставка вантажу з Ізраїлю в Україну можлива морським транспортом та авіасполученням. Якщо ви хочете перевезти вантаж з Ізраїлю в Україну, спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати для вас кращий спосіб доставки, зроблять її якісною, зручною та швидкою.

Авіаперевезення вантажів з Ізраїлю

Доставка вантажів авіасполученням виявляється зручною в тому випадку, якщо вам потрібно перевезти невелику партію товару за короткий проміжок часу. Авіасполученням з Ізраїлю в Україну частіше за все перевозять лікарські засоби, а також цінний вантаж. В Ізраїлі працюють два міжнародні аеропорти: в містах Тель-Авів та Увда, а також шість внутрішніх аеропортів. Нюанс подібного способу транспортування — відносно висока вартість.

Морські контейнерні перевезення

Так як Ізраїль має вихід до Середземного, Червоного моря та світового океану, це дає можливість розвивати міжнародні торгові відносини. Країна має розвинуту морську інфраструктуру — сім портів, які можуть приймати судна з усіх куточків світу. Перевезення вантажів між Ізраїлем та Україною в більшості випадків реалізується морськими шляхами: цьому сприяє близька відстань між країнами. Доставка вантажу триватиме близько тижня, в низька вартість дасть можливість мінімізувати свої витрати.

Маршрут доставки з Ізраїлю

доставка з Ізраїлю

Доставка з України в Ізраїль — що найчастіше експортують?

В структурі експортно-імпортної торгівлі між країнами переважає експорт української продукції. В 2015 році товарообіг між державами досягнув рівня 934,3 млн. доларів. Експорт України при цьому становив 759,5 млн. доларів.

Основну частину експорту з України в Ізраїль склали такі групи товарів:

 • чорні метали;
 • товари машинобудівничтва;
 • мінеральні добрива;
 • насіння та плоди;
 • продукти харчової промисловості.

Доставка з Ізраїлю в Україну — що імпортують частіше за все?

За даними на 2015 рік ізраїльський імпорт становив 174,8 млн. доларів. Економіка Ізраїлю орієнтована на виробництво високотехнологічних товарів, електроніки, медичного обладнання, хімічної промисловості, лікарських препаратів, транспортного обладнання, виплавки металів.

Основна група товарів, які Україна імпортує з Ізраїлю, складається з:

 • нафти та продуктів перегонки;
 • мінерального палива;
 • хімічної продукції;
 • електричних машин;
 • овочів та фруктів;
 • фармацевтичної продукції.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать
файл:

Завантажте Ваше резюме:
Вибрати
файл:

Upload your resume:
Select
file: