Головна » Напрями » Доставка в/з Индонезії
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Индонезії

Індонезія – острівна держава на південному сході Азії, економіка якого відноситься до аграрно-індустріального типу. Головними ресурсами країни є: населення (250 млн. Чоловік), корисні копалини і вигідне розташування близько Індії, Китаю та Австралії. Так як Індонезія є острівною державою, доставка вантажів в Україну можлива авіасполученням і морськими шляхами. Якщо ви шукайте спосіб перевести вантаж з Індонезії в Україні, фахівці нашої компанії підберуть зручний вид доставки і маршрут, що зробить доставку швидкої і якісної.

Послуги з авіаперевезення вантажів з Індонезії

Авіадоставка – зручний і надійний спосіб перевозити невеликі партії вантажів за мінімальну кількість часу. Міжнародні аеропорти країни, які здатні приймати вантажі, розташовані в містах: Джакарта, Балікпапан, Нгура Рай, Банданаіра. Послуги з авіаперевезення вантажів з Індонезії в Україні займе від 6 до 10 днів, що залежить від завантаженості авіалінії і обраного аеропорту. Єдиним недоліком такої доставки є висока вартість послуги. Саме тому авіадоставку варто використовувати в тому випадку, якщо ви перевозите цінні вантажі і вартість авіаперевезення не сильно відіб’ється на собівартості товару.

Морські контейнерні перевезення з Індонезії

Доставка морем – найбільш економічний спосіб доставити великі обсяги вантажу. Індонезія – це острівна держава, яке має розвинену мережу портів по всій країні. Більшість з них використовуються для внутрішніх перевезень, і тільки п’ять здійснюють міжнародні контейнерні поставки: Джакарта, Сурабаю, Банджармасин, Палембанзі, Белаване. На частку найбільшого порту країни Джакарта, припадає 40% від усього вантажообігу. Міжнародна морська контейнерна перевезення з Індонезії в порти України займає близько 20 днів, в залежності від того, з якого порту відправляється вантаж. Точний час транспортування конкретно вашого вантажу ви зможете дізнатися у наших консультантів.

 

Доставка з України в Індонезію – які товари переважно доставляють?

Товарообіг між Україною та Індонезією в 2014 році склав 485 млн. Доларів, частина експорту з яких – 225 млн. Доларів.

З України до Індонезії експортують такі групи товарів:

  • ппродукти чорної металургії;
  • зернові культури;
  • мед.

Доставка з Індонезії в Україні – які товари найчастіше доставляють?

Основними галузями економіки Індонезії є: гірничодобувна, харчова, тютюнова промисловості, металургія та металообробка, машинобудування, видобуток енергетичних ресурсів, хімічна промисловість, виробництво парфумерії та косметики, пошиття одягу та інших матеріалів.

З Індонезії в Україну імпортують такі товари:

  • пальмова олія;
  • побутову техніку,
  • електричне обладнання,
  • папір,
  • одяг.