Грузія — країна, розташована на перетині Східної Європи та Західної Азії. Грузія має вихід до Чорного моря, а через нього — до світового океану. Вона межує з такими великими державами, як Туреччина та Росія, що сприяє її економічному розвитку. Доставка вантажу з України в Грузію можлива авіасполученням та морськими контейнерними перевезеннями. Залізничні та автомобільні перевезення можливі тільки в напрямку з Грузії в Україну. Якщо ви плануєте доставити свій вантаж з/в Грузію, спеціалісти нашої компанії запропонують вам зручний спосіб та маршрут транспортування для швидкої, безпечної доставки вантажу.

Морські контейнерні перевезення в та з Грузії

Морські контейнерні перевезення — зручний спосіб перевезти вантажі, які мають великі об’єми. В Грузії працює чотири морські порти, які можуть обробляти міжнародні поставки: Батумі, Сухумі, Кулеві, Поті. Найбільшим портом країни є Батумі, через нього в рік проходить близько 100 тис. TEU. Так як перевезення вантажів між портами Одеси та Батумі здійснюється регулярно, доставка вантажу в цьому напрямку реалізується впродовж двох днів. Швидка доставка, можливість транспортувати вантажі великих об’ємів та невисока вартість дають можливість стверджувати, що такий тип доставки є найбільш вигідним способом транспортування вантажів з України в Грузію.

Маршрут доставки в/з Грузії

доставка вантажу в Грузію

Авіаперевезення вантажів в Грузію

Доставка авіасполученням — зручний та надійний спосіб транспортування вантажів невеликого об’єму за мінімальний проміжок часу. Міжнародні перевезення обробляються трьома аеропортами країни, які знаходяться з розвинених містах Грузії: Тбілісі, Батумі та Кутаїсі. Основні об’єми вантажних перевезень прямують через столичний аеропорт Тбілісі. Замовляючи подібний спосіб транспортування необхідно пам’ятати, що він має порівняно високу вартість, тому авіаперевезення будуть гарним рішенням для транспортування цінних вантажів.

Доставка з України в Грузію — які вантажі відправляються на експорт?

По об’єму товарообігу Україна є п’ятим торговим партнером для Грузії. По підсумкам 2014 року товарообіг між Україною та Грузією становив 580 млн. доларів, частина експорту з яких — 440 млн. доларів.

З України в Грузію переважно транспортують такі групи товарів:

 • вироби з чорних металів;
 • електричні машини;
 • обладнання для аграрної галузі;
 • турбіни, насоси;
 • продукти харчування.

Доставка з Грузії в Україну — які вантажі імпортують в Україну?

Грузія — гірська країна, що визначає деякі особливості розвитку її економіки. Основними галузями виступають: сільське господарство, машинобудівництво, видобувна промисловість, деревообробка, виробництво алкогольних напоїв, металургія.

Із Грузії в Україну частіше за все доставляють:

 • деталі до літальних апаратів;
 • локомотиви;
 • мінеральні води;
 • пряності;
 • фрукти;
 • вино.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать
файл:

Завантажте Ваше резюме:
Вибрати
файл:

Upload your resume:
Select
file: