Головна » Напрями » Доставка в/з Гонконгу
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Гонконгу

Гонконг – адміністративний район Китаю, розташований на березі Південно-Китайського моря. Гонконг є однією з найбільш зручних країн для ведення бізнесу. Низькі податки, відсутність адміністративного тиску з боку влади, вільна торгівля, зробили з цього району один з найбільш розвинених світових фінансових ринків. Доставка вантажів з Гонконгу в Україну можлива авіасполученням і морськими контейнерними перевезеннями. Якщо вам потрібно організувати транспортування вантажу в цьому напрямку – фахівці нашої компанії підберуть зручний маршрут і швидкий спосіб транспортування, виходячи з особливостей вашого вантажу і термінів доставки.

Морські контейнерні перевезення з Гонконгу

Морські контейнерні перевезення – найбільш зручний, популярний і економічно вигідний спосіб доставляти великі партії вантажу з Гонконгу в Україну. Зручне розташування порту Гонконг дозволяє обслуговувати найбільші судна з різних куточків світу. В середньому порт Гонконг приймає до 200 тисяч суден на рік. Морські контейнерні перевезення з Гонконгу в порти України займають до 30 днів.

 

Авіаперевезення з Гонконгу

Авіадоставка – це найбільш зручний, безпечний і надійний спосіб перевозити невеликі партії вантажу з Гонконгу в Україну. Вантажні авіаперевезення з Гонконгу здійснюються в міжнародному аеропорту “Міжнародний аеропорт Гонконгу”, річний оборот вантажів якого – понад 4 млн. тонн. Такі показники зробили його найбільш завантаженим аеропортом у світі. Недоліком авіаперевезень є порівняно висока ціна транспортування.

Доставка з України в Гонконг – які вантажі переважно доставляють?

За підсумками 2014 року товарообіг між країнами продемонстрував зростання, незважаючи на кризу в Україні.

З України в Гонконг перевозять такі групи товарів:

  • виробниче обладнання,
  • гідравлічні верстати,
  • зернові,
  • м’ясо птиці.

Доставка з Гонконгу в Україну – які товари імпортують?

Виробництво Гонконгу зосереджено на таких секторах: будівництво, енергетика, харчова і ювелірна промисловості, виробництво іграшок, меблів, промислового обладнання, електроніки і побутових приладів, косметики, фармацевтичних препаратів і пакувальних матеріалів.

Доставка вантажів з Гонконгу переважно складається з таких товарів:

  • електроніка,
  • комп’ютери, смартфони,
  • промислове обладнання,
  • пластмаси,
  • дитячі іграшки.