Головна » Напрями » Доставка в/з Азейбарджану
""
1
Зв'яжіться з нами
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Коментарmore details
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

Доставка в/з Азейбарджану

Азербайджан – держава, що розташована в східній частині Закавказзя на узбережжі Каспійського моря. Азербайджан має досить розвинену транспортну інфраструктуру, яка дозволяє доставляти в країну вантажі різними способами. Що стосується питання товарообігу між нашими країнами, то з України в Азербайджан доставки вантажів можуть здійснюватись за допомогою мультимодальних перевезень та авіасполучень. Якщо ви маете необхідність доставити вантаж з України в Азербайджан, ви можете скористатися послугами компанії Good Logistics. Наші фахівці зможуть підібрати найбільш зручний спосіб доставки товару та маршрут для кожного клієнта.

Мультимодальні перевезення в Азербайджан

Транспортування вантажів з України в Азербайджан сухопутним сполученням через територію Російської Федерації сьогодні неможлива і це дає поштовх для розвитку інших напрямків перевезень, наприклад через територію Грузії. Не дивлячись на те, що Азербайджан не має виходу в океан, країна має змогу перевозити вантажі по Каспійському морю. Основним центром морського сполучення країни є порт Баку, на його частку припадає понад 75% морського вантажообігу. За угодою, що була укладена між Азербайджаном і Грузією, за останні роки в порту Батумі були побудовані додаткові термінали, що в основному зорієнтовані на роботу з вантажами, які імпортуються з Азербайджану, або, навпаки, відправляються туди на експорт. Згідно розрахунків час руху контейнерного поїзда по маршруту Іллічівськ – Баку становить близько 5 днів, а доставка вантажів морем – близько 10 днів.

Авіаперевезення в Азербайджан

Доставка вантажів за допомогою авіатранспорту є найбільш зручным та доцільним, коли мова йдеться про транспортування невеликих партій вантажу. Основними перевагами такого способу є короткі терміни доставки, а також надійність і безпека транспортування. У Азербайджані знаходиться 6 аеропортів міжнародного значення, що здатні приймати літаки будь-яких класів, ці аеропорти знаходяться в таких містах, як: Баку, Нахічевань, Гянджа, Ленкорань, Закатали і Габала. Единим недоліком такого способу доставки є значно вища ціна на транспортування.

Доставка з України в Азербайджан – які товари експортують?

Україна та Азербайджан співпрацюють у сфері вантажоперевезень щодо так званого «Шовкового шляху» між Китаєм і ЄС, також між нашими країнами існує зона вільної торгівлі. Що стосується зовнішньої торгівлі, то експорт товарів з України перевищує імпорт з Азербайджану.

З України в Азербайджан експортують товари таких груп як:

  • продукти виробництва аграрної сфери,
  • метал та металопродукція,
  • комплектуючі для машинобудування,
  • продукти хімічної промисловості.

Доставка з Азербайджану в Україну – які товари найчастіше імпортують?

Загалом товарообіг між Україною і Азербайджаном на протязі останніх 12 років зріс майже у 7 разів, що говорить про налагоджену торгівлю між країнами.

З Азербайджану в Україну імпортують такі группи товарів:

  • килими,
  • прикраси та предмети декору,
  • текстиль,
  • товари народного промислу,
  • вироби зі шкіри,
  • фрукти: хурма, гранат, цитрусові, виноград.