fbpx
Posted by admin
Category:

Кількома тижнями раніше, на міжнародному форумі в місті Цюаньчжоу уряд Китай оголосив про національну концепцію зі створення стійких міжнародних логістичних маршрутів. Робоча назва концепції звучить як “Морський шовковий шлях XXI сторіччя”. У роботі форуму брали участь більше 200 іноземних фахівців, які намагалися розробити ефективну і взаємовигідну систему побудови та розвитку міжнародних транспортних коридорів.

Трохи історії

Нагадаємо, що перші ластівки процесу можна було помітити ще в 2013 році, коли голова КНР Сі Цзіньпін висунув ідеї по відродженню Великого шовкового шляху. Незабаром після цього Пекін представив громадськості свій погляд на розвиток морських шляхів сполучення, маршрути яких проходять через води Південно-Китайського і Східно-Китайського морів. Багато аспектів концепції все ще покриті таємницею, але сам факт зміцнення Китаю на арені морських перевезень рештою країн Південно-Східної та Південної Азії був сприйнятий з традиційною недовірою. Ще б пак …

З чого почнуть?

Ключову роль на перших етапах зіграє провінція Фуцзянь, яка і стане відправною точкою. Згідно словам Ю Цюаня, голови місцевої парт організації в провінції Фуцзянь, в даний момент центральний уряд КНР визначив для провінції ключову роль у проекті і бачить її як основний регіон в будівництві Морського шовкового шляху. У найближчі роки провінція повинна буде сконцентрувати максимум зусиль на переміщенні капіталів, подальшому розвитку багатосторонньої торгівлі та нарощуванні морських зв’язків.

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: