fbpx
Posted by admin
Category:

Сфера контейнерних вантажоперевезень США нещодавно позначилася двома цікавими новинами: порт Нью-Йорк / Нью-Джерсі незабаром зможе приймати судна місткістю до 18 тис. TEU, а в порт Саванна зайшов один з найбільших контейнеровозів на планеті – «COSCO Development». Чому ці події так важливі для подальшого розвитку контейнерних вантажоперевезень США і які перспективи вони відкривають для роботи американських портів? Отже, розберемося в цьому…

Американський порт і найбільші судна в світі

Один з найбільших портів Нью-Йорк / Нью-Джерсі чекає по-справжньому знаменна подія: зовсім скоро він зможе сприймати найбільші судна на планеті. Комп’ютерне моделювання підтвердив готовність американського порту приймати в свою гавань 18-тисячники. Це стане можливим тільки після ретельного планування заходів мега-контейнеровозів.

Захід великих суден в порт Нью-Джерсі спричинить за собою чимало змін у подальшій роботі порту:

  • Через низьку швидкість великим судам знадобиться в рази більше часу для проходу до причалів;
  • Необхідно збільшити висоту прольотів Бейоннского моста для прийняття контейнеровозів місткістю до 18 тис. TEU;
  • Потрібно чітко спланувати прохід і відхід суден, так як два великих суду не зможуть одночасно перебувати в каналі;
  • Оптимальний графік суднозаходів в порт потрібно прив’язі до графіка припливів і відливів;
  • Буде потрібно залучення додаткових людських і технічних ресурсів для вивантаження великого обсягу контейнерів в стислі терміни.

Рекомендації з моделювання системи руху суден в порту будуть складені спеціальною комісією з підсумками минулого року, після чого доопрацювання відправляться на твердження Берегової охорони. Дата заходу першого мега-судна ще невідома, але роботи по оптимізації функціонування американського порту вже почалися.

В американський порт зайшов один з найбільших контейнеровозів на планеті

Ще один американський порт Саванна (штат Джорджія, США) зовсім нещодавно прийняв один з найбільших контейнеровозів на планеті – «COSCO Development». Прибуття судна стало дуже важливим для всіх, включаючи безліч місцевих жителів – сотні з них прийшли в цей день в порт, щоб своїми очима побачити таке незвичайне видовище.

Масштаби судна вражають як обивателів, так і досвідчених моряків. Довжина судна становить 366 метрів, а на його борту з легкістю можна помістити до 13 тисяч контейнерів. Щоб оцінити масштаби судна, можна уявити, що на його борту можуть розміститися кілька Статуй Свободи або лондонський Біг-Бен.

Прибуття судна такого масштабу в порт Савани – по-справжньому знаменна і історична подія на східному узбережжі США. Після того, як екіпаж гігантського судна вдало пришвартувався в порту, жителі Савани зустріли моряків оваціями.

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: