доставка сборных грузов из европыДоставка збірних вантажів з Європи

Консолідація вантажів або LTL-доставка – комплектація товарів декількох відправників в один автомобіль. Це дозволяє уникнути зайвих витрат під час перевезення невеликих партій вантажу автотранспортом.

Компанія «Гуд Логістік» пропонує міжнародні перевезення збірних вантажів з Європи, по Європі і з доставкою в Україну через склад консолідації в Польщі.

Зацікавили перевезення збірних вантажів Європа-Україна і в зворотному напрямку – телефонуйте за номером 0 800 300 577 або заповніть спеціальну форму на сайті та дізнайтеся усі подробиці доставки.

Перевезення збірних вантажів з Європи

Авіадоставка – швидкий спосіб транспортування збірних вантажів. Перевезення товарів з Європи авіасполученням в середньому триває 3-5 днів, в свою чергу – це найдорожчий з усіх способів доставки.

Також можлива доставка товарів морським судном і потягом. Вона здебільшого підходить для великих партій товару, а також негабаритних вантажів. До того ж, час вантажу в дорозі буде довшим.

Збірні перевезення з Європи переважно здійснюються вантажним автотранспортом – це найекономніший і оперативний спосіб доставки до зазначеного місця призначення.

Збірні вантажі з Європи приходять до Польщі (Прушкув) на склад консолідації, де контейнер розформовують, перевантажують на фуру і відправляють в Україну або по Європі. Транзитний час з Польщі в Україну займає від 2 до 4 днів.

Доставка збірного вантажу з Європи – один з профільних напрямків роботи компанії «Гуд Логістік». Уточнити, як доставити ваш вантаж з ЄС в Україну можна за телефоном 0 800 300 577 або написавши в форму заявки.

сборные грузы из европыНаші послуги

 • організація доставки збірних вантажів будь-яким видом транспорту;
 • доставка збірних вантажів з Європи під ключ;
 • відправлення вантажу окремим вантажним автомобілем будь-якого формату;
 • перевезення товару довантаженням (пошук наполовину завантаженої машини через транспортну біржу і довантаження товаром);
 • вивезення вантажу у власному збірному авто компанії «Гуд Логістік» (прибуття товару за чітким графіком);
 • LCL доставка вантажів в Європу
 • довантаження товарів не лише з Європи, а й з країн Азії;
 • оформлення транзиту, необхідних для цього документів;
 • митне оформлення, допомога митного брокера;
 • перевезення небезпечних вантажів, хімічних реактивів з відповідними паспортами безпеки;
 • вивантаження товару з порту, залізничної станції у будь-якому місті Європи та відправлення в Україну;
 • страхування вантажу;
 • зберігання вантажу на складі консолідації (90-120 днів);
 • доставка до дверей складу / офісу.

доставка сборных грузов по европеДоставка збірних вантажів по Європі

Вигідна та оперативна LTL доставка здійснюється у будь-яку країну Європи за допомогою вантажного автомобіля.

Ми надаємо склади консолідації у Польщі та інших країнах ЄС, на яких вантаж зважують, перепаковують, сортують і маркують перед відправленням у наступний пункт призначення.

Внутрішньоєвропейська логістика виконується завдяки мережі наших агентів, які знаходяться у великих містах ЄС. Крім того, митні брокери компанії «Гуд Логістік» займаються оформленням збірних вантажів на кордонах європейських країн.

Цікавлять перевезення збірних вантажів по Європі – уточнюйте всі питання у наших менеджерів за телефоном 0 800 300 577 або за допомогою форми запиту.

Доставка збірних вантажів у Європу

Компанія «Гуд Логістік» доставляє збірні вантажі в Європу вантажними автоперевезеннями. Рідше замовляють перевезення авіа, морським, залізничним сполученням.

Транспортування вантажним автомобілем (LTL) можливе в будь-яку точку Європи. За запитом, вантаж можна доставити на наш склад консолідації в Польщі, а потім здійснити перевезення в інші країни ЄС, або ж залучити партнерські склади в будь-якому європейському місті.

Доставка літаком – відносно коштовна послуга, однак це найшвидший спосіб перевезення цінних, швидкопсувних вантажів або фармпрепаратів.

Перевезення збірних вантажів у Європу морським сполученням здійснюється в контейнерах в основні порти ЄС – Роттердам, Гамбург, Бремерхафен, Антверпен, Гдиню та Гданськ. Через дані порти можливе подальше перевезення вантажів в інші країни світу.

LCL доставка (Less Container Load) – неповне завантаження контейнера – ідеально підходить для відправки невеликих партій товару.

Також можливе відправлення збірних вантажів в Європу потягом в контейнерах. Інформацію про цей напрямок уточнюйте у наших менеджерів за телефоном 0 800 300 577 або за допомогою форми заявки.

доставка сборных грузов европаЧому ми?

 • входимо в міжнародні логістичні організації і на зв’язку з агентами в будь-якому куточку світу;
 • прорахуємо ідеальний маршрут з найменш завантаженими ділянками на кордоні, гарантуючи оперативну доставку товару;
 • запропонуємо доставку вантажу в Європу з країн Азії, а також США;
 • наші фахівці проконсультують і зберуть всю необхідну документацію, щоб уникнути простою на митниці;
 • виконуємо професійний ЗЕД супровід вантажу з гарантіями доставки товару в цілості в зазначені терміни;
 • в нашому штаті працюють професіонали з багаторічним досвідом перевезень, які ведуть проекти будь-якої складності;
 • пропонуємо чіткий графік доставки збірних вантажів.

Зацікавили перевезення вантажів з Європи або в країни ЄС – звертайтеся до нас за телефоном 0 800 300 577 або заповніть форму заявки.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАДІЙНІСТЬ

Ми гарантуємо доставку Ваших вантажів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті