Головна » Компанія

Компанія

Good Logistics – це енергія руху Вашого бізнеса!

Група компаній «Good Logistics» пропонує широкий спектр послуг з міжнародних перевезень та експедирування вантажів, логістики, митного оформлення, складських операцій, рішення правових питань, пов’язаних з процесом перевезення, сертифікацією і страхуванням вантажів. Основні види перевезень, що здійснюються компанією:

  • морські перевезення,
  • авіа перевезення,
  • авто перевезення;
  • з/д перевезення;
  • доставка збірних вантажів.

В основі нашої діяльності лежить багаторічний досвід роботи в галузі міжнародної та внутрішньої логістики, а також зовнішньоекономічної діяльності.

Компанія пропонує своїм клієнтам оптимальні терміни доставки вантажів при прийнятних тарифах на свої послуги, завдяки наявності власної розвиненої інфраструктури в різних країнах. А також вирішує всі основні питання експортерів і імпортерів, пов’язані з доставкою міжнародних відправлень таких як:

  • Митне оформлення;
  • Гарантовані строки доставки вантажних відправлень;
  • Контроль збереження вантажів.

«GoodLogistics» – це якісний сервіс і взаємовигідні умови співпраці.

Преміум сервіс

Ваш персональний менеджер завжди на зв’язку і готовий обговорити індивідуальні умови.

Гарантії

За довгі роки ми заробили надійну репутацію на цьому ринку і довели свій професіоналізм.

Мінімальні терміни

Згідно з даними цього року ми доставили 93%  вантажів швидше заявленого терміну.

Ми на YouTube

Команда

Основний секрет високої якості послуг компанії Good Logistics це сучасний і дружний колектив, який любить свою справу.

Наша Команда складається тільки з професіоналів, що відмінно розбираються у всіх тонкощах сфери логістики і можуть ефективно взаємодіяти між собою, навіть перебуваючи у різних частинах України та різних країнах.

Завантажити щє

Кар'єра

Наша дружна GOODteam для кожного стає і родиною і цілим світом! Ми вважаємо що дружба, колективний дух, корпоративні заходи і зручність наших сучасних офісів найкращим чином впливає на успішність нашого бізнесу!

Відправити резюме

Відкриті вакансії:

Якщо Ви не знайшли тут вакансії собі до душі, але маєте освіту, досвід або з іншої вагомої причини бажаєте приєднається до нашої команди і зробити блискучу кар’єру – пишіть: hr@goodlogistics.com.ua

Summary