Posted by admin
Category:

Український ринок днопоглиблення в найближчому майбутньому торкнутися глобальні зміни. Для реформування роботи цієї сфери український уряд скоро має переглянути і внести правки в документацію і законодавчу базу. Першим кроком вже стало спрощення тендерних домовленостей по днопоглиблювальних роботах в порту Південний, що дасть можливість іноземним компаніям увійти на український ринок.
Наступним завданням для АМПУ стане розвиток власних днопоглиблювальних потужностей. В арсеналі днопоглиблювальної техніки АМПУ є: три землесоса, земкараван «Ріон», мотозавозня, несамохідний земснаряд «Скіф». Серед перерахованих найновішими є землесоси 2012 року побудови, інша днопоглиблювальна техніка має більш солідний вік. Існує проблема відсутності землесосів, які могли б проводити днопоглиблення глибоководних районів.
Вихід з цієї ситуації тільки один – придбання нової днопоглиблювальної техніки. Але де і за якою ціною – це досить непросте питання. Ми підготували список великих виробників, які змогли б поставити днопоглиблювальних техніку для АМПУ:
1. Ellicott Dredges – американський виробник днопоглиблювальної техніки. Вважається найбільшою компанією в усьому світі, яка надає техніку для поглиблення дна. Максимальна глибина, яка під силу обладнанню цієї компанії – 30 метрів. За свою історію роботи компанія виготовила понад 2000 одиниць техніки для клієнтів у всьому світі. Ellicott Dredges має велику кількість дочірніх компаній, які вважаються великими постачальниками днопоглиблювального обладнання.
2. Vosta LMG – ветеран зі створення обладнання для днопоглиблювальних робіт в Європі. Vosta вважається спільно німецько-голландською компанією і функціонує на ринку з 1873 року. Максимальна поглиблення дна обладнанням компанії становить 30 метрів. Обсяги продукції компанії ростуть з кожним роком і вже на даний момент перевищують ніж 1100 одиниць. Vosta LMG поставляє якісну днопоглиблювальних техніку переважно в США, Західну Європу і Азію.
3. Royal IHC – велика голландська компанія, яка входить до трійки світових лідерів з виробництва днопоглиблювальної техніки. Виробництво випускає техніку, яка зможе поглиблювати дно до рівня 26 метрів.
4. Rohr-Idreco Dredge Systems – компанія, головним завданням якої була видобуток піщано-гравійної суміші. Надалі, спільно створене підприємство США, Німеччини і Нідерландів зайнялося поглибленням водойм. Rohr-Idreco Dredge Systems випускає техніку з максимальною можливістю днопоглиблення до 18, 30 і 60 метрів.
5. DSC Dredge – порівняно молода американська компанія з виробництва днопоглиблювального обладнання. Устаткування компанії виконує днопоглиблювальні роботи до 17 метрів.
6. ВВВ Спецтехніка – українське підприємство, яке було засноване в Херсоні в 2006 році. Специфікою компанії є виробництво земснарядів і гідрообладнання. Сьогодні український виробник постачає свою продукцію не тільки на вітчизняний ринок, а й до країн Африки та Азії, Бельгію, Німеччину, Латвію, Туреччину. ВВВ Спецтехніка випускає обладнання, яке дозволяє поглиблювати дно до 22 метрів.

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: