facebook

Перевезення продуктів харчування є важливим і відповідальним напрямком логістики. Компанія Гуд Логістік перевозить харчові продукти усіх типів різноманітними видами транспорту, обираючи для Вас оптимальний варіант.

У цій галузі надзвичайно важливо враховувати особливості кожного конкретного вантажу: забезпечити надання транспортних засобів, необхідних для кожного конкретного типу та об’єму вантажу та подбати про наявність спеціалізованої тари. Також необхідно чітко дотримуватися термінів доставки та закріпити вантаж відповідним чином.

Ми прагнемо вдовольнити очікування клієнта і гарантуємо безпеку перевезення та дотримання усіх необхідних технічних умов задля збереження якості продуктів. У нашого автопарку є вся необхідна спеціалізована техніка для перевезення харчових продуктів. Досвідчені спеціалісти компанії Гуд Логістік докладають усіх зусиль задля того, щоб Ви залишилися задоволені нашими послугами.

Инна специалист по международной доставке оборудования

Раді представити Вам нашого професіонала Інну, яка спеціалізується на доставці продуктів харчової промисловості.

Доставка продуктів харчування — досить специфічна транспортна послуга. Вона вимагає суворого дотримання санітарних норм. Крім того, транспортування продуктів харчування повинне проводитися в певному температурному режимі; правильно організувати перевезення таких вантажів зможуть тільки професіонали.

Інна — професіонал, з яким Ви можете бути впевнені в оперативності та якості доставки. Завдяки досвіду нашого фахівця, ми заздалегідь продумуємо всі дії і правильно плануємо маршрут транспортування вантажу, щоб благополучно перевезти продукти харчування без ризику можливого псування і для уникнення непередбачуваних ситуацій. Також ми надаємо послугу із митного оформлення продуктів харчування.

Інна має багаторічний досвід роботи з усіма товарними групами продуктів харчування. Ми маємо довгострокові договори з митними органами, що дозволяє швидко і з мінімальними витратами для клієнта оформити всю необхідну документацію. Наші фахівці зможуть скласти оптимальний маршрут за індивідуальними вимогами, або запропонувати вже готове рішення

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

  Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

  Популярні статті

  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
  Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
  Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: