facebook

Перевезення товарів для фармацевтичної промисловості – дуже відповідальне завдання, що вимагає максимальної обережності та чіткого дотримання необхідних умов зберігання.

Підвищені вимоги, в більшості випадків, полягають у дотриманні температурного режиму та вологості для транспортування і зберігання. Недотримання правил і стандартів перевезення ліків може викликати псування і втрату всієї партії товару.

 • Висококваліфіковані фахівці компанії Гуд Логістік чудово обізнані з усіма аспектами та особливостями перевезення фармацевтичної продукції.
 • Розроблені нами логістичні рішення повністю відповідають жорстким вимогам фармацевтичної індустрії.
 • Наші водії-експедитори чітко дотримуються інструкцій щодо процедури завантаження (вивантаження), а також перевезення медикаментів, ліків і препаратів.
 • Компанія Гуд Логістік дотримується усіх вимог міжнародного та регіонального законодавства в сфері міжнародного транспортування лікарських засобів.
 • Ми доставляємо фармацевтичну продукцію автомобільним транспортом з використанням спеціалізованої спеціальної рефрижераторної техніки, по морю, рефрижераторними перевезеннями на залізничному транспорті, а також, використовуючи мультимодальні маршрути доставки.
 • У разі необхідності термінової доставки медичних препаратів організовуємо перевезення спецконтейнерами за допомогою авіатранспорту.
Наталья специалист по международной доставке товаров фармацевтической отрасли.

Раді представити Вам нашого професіонала Наталю, яка спеціалізується на доставці товарів фармацевтичної галузі. Транспортування медикаментів, а також сировини для виготовлення ліків, вимагає суворого дотримання норм і наявності відповідного обладнання.

Наталя – професіонал з багаторічним досвідом доставки медичного обладнання, техніки, виробів медичного призначення, лікарських препаратів від дверей до дверей. Особливу увагу Наталя приділяє безпеці вантажу, що перевозиться, тому транспортування здійснюються з дотриманням всіх норм, міжнародних правових актів і законів у сфері доставки лікарських препаратів.

Ми дотримуємося точних часових параметрів, що дозволяє встановлювати поточне місцезнаходження вантажу і час прибуття. Наталя розробить для Вашого вантажу оптимальний маршрут, що виключить можливість надзвичайних ситуацій в дорозі і мінімізує ризики.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

  Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

  Популярні статті

  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
  Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
  Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: