facebook

доставка на маркетплейсыЕлектронна комерція

20 років тому Amazon був звичайною книжковою крамницею, а на eBay продавали старий одяг. У наш час ставлення до e-commerce кардинально змінилося. Зараз підприємців і власників бізнесу цікавить логістика для інтернет-магазинів. Близько 80% рітейлерів збільшили свій дохід завдяки онлайн-майданчиків для продажів.

Статистика по електронному бізнесу

За прогнозами Statista, до 2021 року обсяг онлайн-продажів в світі досягне $ 4,927 трлн, а в 2023-му – $ 6,542 трлн.

При цьому 55% онлайн-покупців шукають продукцію на Amazon, а 65%  на eBay.

Якщо ви хочете розширити географію присутності і отримати істотний бонус від продажів за кордоном, ми допоможемо вам вийти на світовий ринок електронної комерції.

Переваги e-маркетплейсів

Сучасні «кити» e-комерції пропонують найбільш вигідні умови для розміщення товарів. Вони рятують продавця від труднощів, пов’язаних з організацією логістики інтернет-магазину, у тому числі від податкового навантаження, необхідності керувати дистанційними платежами і знайомити нову аудиторію з товаром.

Великі маркетплейси користуються популярністю в багатьох державах, що дозволяє продавцю, чиї товари розміщені на платформі електронної комерції, розширити бізнес за межі своєї країни з мінімальними витратами.

Хочете вийти на зарубіжний ринок e-комерції – звертайтеся за допомогою до спеціалістів «Гуд Логістик» за телефоном 0 800 300 577.

blankГіганти e-commerce: який обрати?

Організація логістики для інтернет-магазину починається з вибору підходящого майданчика.

Серед підприємців найбільшою популярністю користуються декілька майданчиків електронної комерції. Який із них обрати – залежить від специфіки вашого продукту.

 1. Amazon – найбільший інтернет-рітейлер, який розміщує на своїх онлайн-платформах товари масового попиту. Кількість платних членів рітейлера вже досягла 150 млн, а дохід від продажів за 2019 рік склав $ 280,5 млрд.
 2. Shopify – прямий конкурент Amazon. Це одна з найпопулярніших платформ для комерції на планеті з майже 20-відсотковою часткою ринку. На Shopify підприємці можуть самостійно, за допомогою внутрішніх онлайн-інструментів створювати красиві інтернет-магазини.
 3. Ebay підходить для продажу оригінальних творів мистецтва, автографів, предметів старовини. Тут можна організувати аукціон, підігріваючи інтерес до предмету колекціонування і продаючи його дорожче в два, а то і в десять разів.
 4. Etsy популярний серед поціновувачів крафтових і hand made виробів. На Etsy розміщені більше 800 000 українських товарів. Тут люди найменше торгуються і цінують ексклюзив.

Вирішили розширити ринки збуту власної продукції, але не знаєте, який маркетплейс обрати? Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном 0 800 300 577  або зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв’язку.

Доставка вантажу на світові e-майданчики

Одна з головних проблем для рітейлера у цьому питанні – пошук швидкого і економічно вигідного способу доставки товару.

При цьому важливо врахувати всі нюанси міжнародної доставки для інтернет-магазинів – обрати кращий варіант транспортування серед безлічі пропозицій, врахувати специфіку вантажу і витрати на всіх етапах перевезення.

Ми позбавимо вас від необхідності вирішувати всі ці проблеми самостійно – менеджери «Гуд Логістік» нададуть вичерпну консультацію з міжнародної доставки для інтернет-магазинів, з питань митного оформлення та інших специфічних аспектів транспортування вантажу до країни призначення.

Ми відповідальні за те, щоб ваш вантаж був доставлений вчасно, в ідеальному стані, без пошкоджень і дефектів. У компанії існує спеціальний резервний фонд на випадок пошкодження товару.

blankЩо потрібно робити, щоб вийти на світовий ринок e-commerce?

Звернутися до нас за безкоштовною консультацією та отримати всі необхідні відомості про нюанси доставки вашого вантажу.

Вам не потрібно турбуватися про організацію логістики інтернет-магазину і деталях доставки товару – ми організуємо весь процес транспортування від дверей вашого складу до складу зарубіжного маркетплейсу.

Завдяки прямим агентським угодам з авіакомпаніями і судноплавними лініями ми забезпечуємо доставку з мінімальною комісією.

Ми організовуємо міжнародну доставку вантажів в США, Канаду, Австралію, Китай, Гонконг, Корею, Японію, країни Євросоюзу, Великобританію. Крім того, під час вантажних перевезень за напрямками Україна-США і Китай-США ми надаємо послуги складської логістики інтернет-магазину з можливістю обробляти товар на складах в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, Шанхаї та Шеньчжені.

Хочете збільшити прибуток і вийти на міжнародний ринок рітейлу? Зателефонуйте 0 800 300 577  або залиште заявку у формі, і наш менеджер проконсультує вас щодо всіх деталей міжнародної доставки вантажу.

Дізнатися тариф

  Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму  і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

  Повний комлект послуг

  Із нами зручно працювати, бо ми можемо надавати клієнтам повний комплект послуг на кожному етапі логістичного ланцюга.

  НАДІЙНІСТЬ

  Ми гарантуємо, що ваш вантаж прибуде до місця призначення цілим і неушкодженим.

  НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС

  Ми підберемо найкращий маршрут і запропонуємо оптимальну вартість доставки.

  Популярні статті

  Морські лінії отримають рекордний прибуток

  Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

  Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

  Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

  У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

  Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: