Електронна комерція

20 років тому Amazon був звичайною книжковою крамницею, а на eBay збували старий одяг. У наш час ставлення до e-commerce кардинально змінилося. Зараз бізнес активно цікавить логістика для інтернет-магазинів. Онлайн присутні близько 80% рітейлерів, які збільшили дохід завдяки віртуальним магазинам.

Статистика по електронному бізнесу

За останнім прогнозом Statista, до 2021 року обсяг онлайн-продажів у світі сягне $4,927 трлн., а в 2023-му – $6,542 трлн.

Більш того, 55% людей шукають продукцію на Amazon, а 65% – на eBay.

Якщо бажаєте розширити географію присутності й отримати істотний бонус від продажів різних речей за кордоном – ми допоможемо вийти на світовий ринок електронної комерції.

Переваги e-маркетплейсів

Сучасні «кити» e-комерції обіцяють найбільш вигідні умови для розміщення. Вони знімають з продавця труднощі,

пов’язані з організацією логістики інтернет-магазину: ризики за податковим навантаженням, управління дистанційними платежами і знайомству нової аудиторії з товаром.

Великі маркетплейси впізнавані в інших державах, що дозволяє вийти за межі своєї країни з мінімальними витратами.

Хочете вийти на зарубіжний ринок e-комерції – звертайтеся до «Гуд Логістік» за телефоном 0 800 300 577 .

Гіганти e-commerce: який обрати?

Організація логістики для інтернет-магазину починається з вибору відповідного майданчика.

На поточний момент серед підприємців популярні кілька представників електронної комерції. Якому з них віддати перевагу – залежить від специфіки вашого продукту.

Амазон – найбільший інтернет-рітейлер, який розміщує у себе товари масового попиту. На сьогоднішній день кількість платних членів рітейлера досягло 150 млн, а прибуток від продажів за 2019 рік склав $280,5 млрд.

Shopify – прямий конкурент Amazon. Це одна з найпопулярніших платформ на планеті з майже 20-відсотковою часткою ринку. Особливість: розміщені тут бізнесмени можуть самостійно, за допомогою внутрішніх онлайн-інструментів створювати красиві інтернет-магазини.

Ebay ідеально підходить для унікальних, оригінальних творів мистецтва, автографів, предметів старовини. Тут можна створити аукціон, підігріваючи інтерес до якого-небудь предмету колекціонування і продати його дорожче в два, а то і в десять разів.

Etsy популярний серед шукачів крафтових і hand made виробів з порівняно низьким порогом входу. На сьогодні на Etsy розміщені більше 800 000 українських товарів. Тут люди найменше торгуються і цінують ексклюзив.

Вирішили розширити ринки збуту власної продукції, але не знаєте, який маркетплейс обрати? Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном 0 800 300 577  або зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв’язку.

Доставка вантажу на світові e-майданчики

Одна з головних проблем для рітейлера в цьому питанні – пошук швидкого й економного способу доставки товару.

При цьому важливо врахувати всі нюанси міжнародної доставки для інтернет-магазинів – обрати кращий варіант транспортування серед безлічі пропозицій, врахувати специфіку і терміновість вантажу, витрати на всіх етапах перевезення.

Ми позбавляємо від цих проблем – наші менеджери нададуть повну консультацію, в яку входить міжнародна доставка для інтернет-магазинів, питання митного оформлення й інші специфічні нюанси транспортування вантажу в країну призначення.

Ми відповідальні за те, щоб ваш вантаж прийшов вчасно, в ідеальному стані, без пошкоджень, відколів і дефектів. У компанії створено спеціальний резервний фонд на випадок пошкодження товару.

Що потрібно робити, щоб вийти на світовий ринок e-commerce?

Звернутися до нас за безкоштовною консультацією та отримати всі необхідні відомості про ваш вантаж.

Вам не потрібно турбуватися про організацію логістики інтернет-магазину і деталях доставки товару – ми управляємо всім процесом транспортування від дверей до складу зарубіжного маркетплейсу.

Завдяки прямим агентським угодам з авіакомпаніями і судноплавними лініями, ми забезпечуємо доставку з мінімальною комісією. Мережа надійних агентів і підрядників дозволяє доставити вантаж без затримок у дорозі.

Ми здійснюємо безпечну міжнародну доставку вантажів в США, Канаду, Австралію, Китай, Гонконг, Корею, Японію, країни Євросоюзу, Великобританію. Крім того, під час вантажних перевезень за популярними напрямками Україна-США і Китай-США доступна складська логістика інтернет-магазину з можливістю обробляти товар на складах в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, Шанхаї та Шеньчжені.

Хочете збільшити прибуток і вийти на міжнародний ринок рітейлу?

Зателефонуйте 0 800 300 577  або залиште заявку, і менеджер пояснить деталі міжнародної доставки вантажу.

Дізнатися тариф

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...