Співдружність Незалежних Держав — це організація, яка не є наддержавною та функціонує на добровільній основі. Країни-учасниці співпрацюють в економічній, культурній, екологічній та інших сферах, мають інтерес до розвитку спільного економічного простору, транспортної системи та ін. Нажаль, сучасна реальність така, що відносини між Україною та країнами СНД погіршилися через складні політичні відносини з Росією, але доставка вантажів в цьому напрямку не зупинилась. Наша компанія пропонує своїм клієнтам безпечне, оперативне транспортування вантажів в/з країн СНД за допомогою автомобільного, залізничного та авіасполучення. Ми складемо зручний маршрут з врахуванням побажань клієнта.

Автомобільні перевезення

Автомобільні вантажні перевезення з СНД в Україну та в зворотному напрямку — традиційний спосіб доставки вантажу будь-якого типу. Використання сучасних автомобілів, спеціально пристосованих для транспортування товарів різного тоннажу, забезпечать швидку та надійну доставку. Автомобільні перевезення не залежать від графіку роботи аеропортів та портів, тому здійснюються в чітко заплановану дату та час. Це гарантує дотримання терміну доставки та швидке отримання багажу.

Залізничні перевезення

Залізничні перевезення вантажів з СНД в Україну — оптимальний варіант для транспортування великих, оптових партій товару. Вантажопідйомність складу дозволяє перевозити вантаж будь-якої конфігурації, розміру та ваги. Збірні вантажі також зазвичай доставляють саме залізничною дорогою. Такий спосіб є найзручнішим при несприятливих погодних умовах, адже поїзди не бояться дощу, снігу, ожеледиці.

Авіаперевезення вантажу

Авіасполученням варто користуватися, якщо потрібно перевезти терміновий або цінний вантаж. Багато країн СНД географічно розташовані близько до України, мають з нею спільний кордон, тому використання літаку не завжди доречно та виправдано. Єдиний нюанс доставки — висока вартість, але якщо швидкість транспортування має найважливіше значення, то авіаперевезення стане вигідним варіантом.

Доставка з України в СНД — що найчастіше транспортують?

Товарообіг між Україною та країнами СНД за 2014-2016 роки відчутно знизився, але в останні роки спостерігається поліпшення. Експорт переважно залежить від дальності розташування країни, куди експортуються українські товари. Наприклад, з державами Середньої Азії (Казахстан, Туркменія та ін.) експорт знизився, а з Білорусією та Росією — збільшився.

З України в СНД зазвичай перевозять такі групи товарів:

 • обладнання, транспортні засоби;
 • зернові культури;
 • електротовари;
 • продукцію хімічної промисловості;
 • деревину та вироби з неї;
 • текстиль.

Доставка з СНД в Україну — які товари імпортують частіше за все?

Багато країн СНД виступають важливими економічними партнерами України. Імпорт з країн СНД включає значну кількість товарних позицій.

Основу доставок з СНД в Україну складають:

 • продовольчі товари;
 • побутова хімія;
 • машини, обладнання, запчастини;
 • вироби з металу;
 • текстильні вироби.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: