До Середньої Азії відносять такі країни: Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизію, Таджикістан. В економіці регіону домінує сільське господарство: розведення великої рогатої худоби, коней, овець, вирощування зернових культур. Важлива роль належить видобутку корисних копалин, зокрема, природного газу та нафти. Є запаси чорної руди, різних металів, ртуті. Доставка вантажів в Середню Азію з України та в зворотному напрямку можлива авіасполученням, морським та залізничним транспортом. Сухопутній транзит ускладнюється забороною на транспортування українських товарів через територію Російської Федерації, тому автомобільний спосіб перевезення не є пріоритетним.

Авіаперевезення вантажів в Середню Азію

Такий спосіб транспортування буде доречним в тому випадку, якщо потрібно доставити невелику партію цінного товару. Всі країни Середньої Азії, з якими ми співпрацюємо в області перевезення вантажів, мають міжнародні аеропорти, з яких регулярно здійснюється відправка рейсів вантажних перевезень. Особливістю авіаперевезення вантажу з України в Середню Азію є короткий термін доставки (близько 5 днів), надійність та безпечність. Однак, необхідно враховувати, що вартість транспортування багажу висока, якщо порівнювати її з іншими способами доставки.

Мультимодальні контейнерні перевезення в/з Середньої Азії

Такий тип перевезень між Україною та країнами Середньої Азії відбувається через море (Чорне, а потім Каспійське), а також суходолом через територію Грузії. Транспортування вантажу можливе вантажним автомобілем або залізницею. Точно визначити маршрут та час доставки допоможе наш консультант.

Доставка з України в Середню Азію — які товари частіше за все експортують?

Розвиток економічних відносин між Україною та країнами Середньої Азії погіршився через конфлікт з Росією, особливо на фоні заборони на перевезення товарів через територію РФ. За 2016 рік експорт знизився на 47,9%, особливо під загрозою опинилися поставки сільськогосподарських продуктів, які швидко псуються. Однак, країни проявляють інтерес до інших видів продуктів: кондитерських виробів, цукру, що розширює можливості співпраці.

Із України до Середньої Азії здебільшого експортують такі товари:

  • зернові культури;
  • продукцію машинобудівної галузі;
  • чорні метали;
  • електротовари;
  • соняшникову олію.

Доставка з Середньої Азії в Україну — групи товарів, які частіше за все імпортують

Країни Середньої Азії в основному імпортують в Україну сільськогосподарську продукцію, кліматичні умови сприяють вирощуванню фруктів. Ціняться текстильні вироби, товари ручного виробництва.

З Середньої Азії в Україну доставляють:

  • фрукти;
  • текстильні вироби;
  • бавовну;
  • трави.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: