Доставка в/з ОАЕ в УкраїнуДоставка в / з ОАЕ

ОАЕ, за даними МВФ, входять у список 20 найбагатших країн світу з найвищим рівнем ВВП на душу населення. Це перш за все обумовлено левовою часткою експорту нафти, щоденний видобуток якої становить близько 2 млн. барелів.

Держава також входить у Топ-25 країн за обсягами імпорту в світі. Чим саме привабливі вантажні перевезення з ОАЕ і чому варто звернути увагу на цей регіон?

Переваги доставки вантажу з Еміратів

Арабські Емірати – член Ради зі співробітництва держав Перської затоки.

Прийнятий Радою Закон про єдиний митний простір дозволяє ОАЕ ввозити товари, не сплачуючи податки в сусідніх країнах – Кувейті, Бахрейні, Катарі, а також Саудівській Аравії й Омані.

Потрібно організувати вантажоперевезення в ОАЕ з України? Зверніться до «Гуд Логістік» за телефоном 0 800 300 577.

Перевезення вантажів з Дубая і інших міст ОАЕ можливе:

  1. авіасполученням;
  2. морськими перевезеннями.

Авіадоставка вантажів з ОАЕ в Україну

Авіадоставка вантажів з ОАЕ

Авіаперевезення з ОАЕ здійснюються з аеропортів Dubai International, Dubai World Central, Abu Dhabi International (Абу-Дабі), Sharjah (Шарджа).

Авіадоставка з ОАЕ – найоперативніший вид доставки. Перевезення виконуються у строк від 3 до 5 днів.

Доставка вантажу з Дубая здійснюється через місцевий міжнародний аеропорт. Він являє собою найбільший вантажний центр з пропускною здатністю 2,1 млн тонн вантажів на рік.

Міжнародний аеропорт Абу-Дабі – другий за величиною в країні і обробляє майже 600 тис. тонн вантажів.

Доставка вантажу з ОАЕ може включати перевезення цінних речей, продуктів, які швидко псуються, домашніх тварин, термінових кур’єрських вантажів та інших товарів.

Доставка вантажів з ОАЕ пов’язана з безліччю нюансів перевезення та митного оформлення. Вибираючи послуги «Гуд Логістік», будьте впевнені, що товар досягне місця призначення у найкоротші терміни у відповідності з усіма правилами та вимогами міжнародних перевезень вантажів.

Бажаєте замовити вантажоперевезення з ОАЕ? Зателефонуйте нам: 0 800 300 577 або заповніть форму замовлення.

Чому ми?

  • входимо до поважних міжнародних логістичних організацій WCA, Fiata, Lognet Global;
  • підберемо відповідний спосіб доставки в залежності від типу, кількості, ваги і габаритів вантажу;
  • підготуємо необхідні документи для перевезення;
  • організуємо транспортування цінних, великих, небезпечних і швидкопсувних товарів;
  • запропонуємо справедливу ціну, прорахувавши весь прайс;
  • підтримуємо клієнта на всіх етапах перевезення.

Морські контейнерні перевезення з ОАЕ в УкраїнуМорські контейнерні перевезення з ОАЕ

Даний спосіб доставки дозволяє істотно заощадити на перевезенні великих партій товарів, а також охопити велику кількість потенційних споживачів і ринків.

Контейнерні перевезення (ОАЕ), які проходять повз порт Дубая, відкривають доступ до 1,5 млрд людей, об’єднуючи 140 портів на 6 континентах. Доставка зазвичай відбувається за 22-35 днів.

Морські вантажоперевезення через найбільші порти ОАЕ

Джебель-Алі – найбільший порт, вільний від мит у Перській затоці. Тут можуть розміщуватися кораблі, вантажопідйомність яких може бути більше 500 тис. тонн.

Порт Рашид посідає друге місце після Джебель-Алі з пропускною спроможністю близько 1,5 млн. TEUs на рік. Звідси здійснюється повідомлення кораблів в Катар, Кувейт, Оман і Бахрейн.

Порт Аль Хамра являє собою 22 млн кв. м простору під промислові та комерційні об’єкти для подальшого експорту на Далекий Схід і в Індію.

Через порт Халіфа площею 2,7 кв. км відбуваються перевезення вантажів з ОАЕ з початковою пропускною здатністю близько 2 млн. контейнерів і 12 млн тонн генеральних вантажів на рік. Відвантаження контейнерів тут напівавтоматизоване, що запобігає простою вантажу в портових складах.

Цікавить доставка з ОАЕ в Україну? Телефонуйте: 0 800 300 577 або заповніть форму замовлення та отримайте свій тариф.

Доставка з ОАЕ в Україну

Експорт ОАЕ в Україну включає коштовності, золото, перли, алюміній і сталь, нафтохімічні, фармацевтичні препарати, полімери та етилен, будівельні матеріали, електричні машини і устаткування, деталі для літаків Airbus, ATR і Boeing, авто і деталі до них, чай, тютюн.

Доставка в ОАЕ з України

Популярні напрямки імпорту України в ОАЕ – це продукти харчування, тварини, чорні метали, рослинні жири, олії, зерна і плоди олійних культур.

Податки на ввезення товарів в ОАЕ коливаються від 0 до 5%, за винятком алкоголю (50%) і виробів з тютюну (100%). У еміратських ВЕЗ (вільні економічні зони) вантажі для реекспорту не обкладаються митом.

Зацікавила доставка в ОАЕ з України? Зателефонуйте нам: 0 800 300 577 або залиште заявку і наш менеджер допоможе підібрати оптимальний бюджет і спосіб доставки вантажів.

Дізнатися тариф

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: