Європейський ринок надзвичайно перспективний для України, наша держава працює над розширенням та поглибленням економічних відносин с країнами ЄС. Доставка вантажів з Європи в Україну та в зворотному напрямку здійснюється трьома шляхами: повітряним сполученням, морськими контейнерними перевезеннями та автомобільним транспортом. Співробітники нашої компанії забезпечать клієнтам швидке транспортування вантажів будь-якого типу та габаритів. Логісти складуть зручний маршрут доставки з урахуванням специфіки товару та побажань клієнта.

Авіаперевезення вантажів

Перевезення вантажів літаком — швидкий та ефективний спосіб доставки з/в Європу. Авіаперевезення будуть актуальними, якщо товар потрібно транспортувати терміново або ж мова йде про цінний багаж. Вартість подібної послуги не низька, однак ви точно будете впевнені у своєчасному отриманні доставки, що повністю компенсує грошові витрати.

Морські контейнерні перевезення

Доставка вантажів морем є найбільш популярним засобом транспортування товару в/з Європи. Це пов’язано з можливістю перевезення великих партій вантажу різного типу. Транспортування морем займає більше часу, але має привабливо низьку вартість. Цей факт впливає на актуальність морських контейнерних перевезень в/з Європи.

Автомобільні перевезення

Автомобільні вантажні перевезення з Європи в Україну та в зворотному напрямку представляють собою оптимальний варіант, враховуючи термін доставки, вартість та безпечність. Автомобільний транспорт дозволяє транспортувати вантажі будь-якого розміру та конфігурації — негабаритні чи об’ємні. Маршрут перевезення складається разом з замовником, обговорюються деталі та особливості транспортування. Доставка автомобілем не пов’язана з розкладом роботи портів або аеропортів, тому здійснюється в узгоджену дату та час. Для консолідованих вантажів, які йдуть з будь-якої точки Європи, ми маємо митно-ліцензійний склад у Варшаві, із якого 3 рази на тиждень здійснюються відправки в Україну.

Доставка з України в Європу — що найчастіше перевозять?

Товарообіг між Україною та країнами Європейського Союзу за 2017 рік виріс. Об’єм експорту склав 43,3 млрд. доларів, що на 119% більше, якщо порівнювати з показниками за 2016 рік. Україна розпочала поставки в ЄС 39 нових товарних позицій, що розцінюється як позитивний фактор співпраці. Крім того, якщо раніше практично всі товари транспортувалися в якості сировини, то в 2017 році виросли поставки вже готової продукції.

З України в Європу переважно транспортуються такі товари:

  • ізольовані кабелі та дроти;
  • макуха;
  • дерево;
  • продукція рослинного походження: кукурудза, пшениця;
  • чорні метали.

Доставка з Європи в Україну — що імпортують частіше за все?

Загальний об’єм імпорту за 2017 рік становив 49,6 млрд. доларів, а ріст дорівнює 126,4%, якщо порівнювати з показниками минулого року. Найбільший товарообіг України з Польщею, Німеччиною, Угорщиною.

З Європи в Україну доставляють такі товари:

  • лікарські засоби;
  • автомобілі, побутову техніку;
  • мінеральне паливо;
  • котли.

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: