facebook

Доставка в/з Африки в УкраїнуДоставка в/з Африки

Африканські країни мають потенціал в сфері міжнародної торгівлі. Згідно з даними рейтингу Світового Банку за 2020 рік, Туніс, Алжир, Єгипет, Марроко і ПАР входять в ТОП-10 країн за простотою умов для ведення підприємницької діяльності для представників країн Європи та швидкістю розвитку економіки.

Як можна доставити вантаж Африки в Україну?

Компанія «Гуд Логістік» пропонує два варіанти перевезення товарів:

1. авіаперевезення;
2. морські контейнерні перевезення.

Бажаєте дізнатися вартість і строки авіадоставки з країн Африки в Україну? Зателефонуйте нам за номером 0 800 300 577.

Авіаперевезення вантажів в/з Африки

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), пропускна спроможність аеропортів Африки зросла на 17,1% за рік завдяки міцним торговим та інвестиційним зв’язкам з Азією. Це розширює коло можливостей для підприємців і постачальників товарів на ринки Африки.

Доставка вантажів авіасполученням з Африки в Україну  найшвидший спосіб доставки. Авіаперевезення здійснюються з усіх країн Африки. Строки транспортування в Україну становлять від 3 до 7 днів.

Для прорахунку вартості авіаперевезення заповніть форму заявки або зателефонуйте намза номером 0 800 300 577.

Авіадоставка вантажів з Африки в УкраїнуДоставка вантажів у ПАР

Міжнародний аеропорт імені О. Р. Тамбо. Аеропорт розташований неподалік від Йоганнесбурга, ПАР, та є найбільш завантаженим в Африці. Доставка вантажів у ПАР з України здійснюється зусиллями представників 140 компаній, включно з вантажоперевізниками, митними агентами, кур’єрами, експедиторами, інспекторами вантажів, а також менеджерами, які займаються обробкою спеціалізованих і швидкопсувних вантажів.

Доставка з Єгипту

Каїрський міжнародний аеропорт. Доставка з Єгипту здійснюється переважно з аеропорту Каїра. Він розташований у Геліополісі, що на північному сході від Каїра, і має площу близько 37 кв км. Це другий за завантаженістю аеропорт в Африці після міжнародного аеропорту імені О. Р. Тамбо в Йоганнесбурзі. Доставка вантажу в Єгипет з України і в зворотному напрямку здійснюється більш ніж 30 авіакомпаніями.

Міжнародний аеропорт Луксор.  Міжнародний аеропорт Луксор також обслуговує авіаперевезення в Єгипет з України. Вантажний термінал аеропорту площею 3200 кв м відкритий у травні 2006 року і приймає рейси 13 іноземних авіакомпаній. Вантажні рейси усередині країни здійснюються до аеропортів Асуан, Хургада, Шарм-ель-Шейх, Абу-Сімбел, Марса Матрух, Марса Аллам.

Морські перевезення з Африки в УкраїнуМорські вантажоперевезення в/з Африки

Морська доставка в Африку з України в основному застосовується для транспортування зернових культур, соняшникової олії, чорних металів, дерева, мінеральних продуктів і товарів легкої промисловості.

Більше 90% африканського імпорту та експорту здійснюється морським шляхом, саме тому Африка активно розвиває мережу доставки вантажів по морю. На континенті розташовані понад сто портових споруд, деякі з них обслуговують 6% світових вантажних морських перевезень і близько 3% світових контейнерних перевезень. Строки морських вантажоперевезень в Африку з України складають від 20 днів.

Основні африканські порти
 1. Порт Дурбан, Південна Африка. Дурбан  основний вантажний порт Африки, який приймає близько 50 млн тонн вантажів на рік. Він розташований неподалік від центрального ділового району Дурбана і відіграє ключову роль в економіці континенту.
 2. Порт Момбаса, Кенія. Момбаса часто називають «містом торговців». Воно розташоване між Південною Африкою та Аденською затокою. Момбаса має морське сполучення з 80 портами і залізничне – з Угандою і Танзанією. Загальний вантажообіг морських перевезень порту Момбаса складає 5 млн тонн.
 3. Порт Джибуті. Джибуті це безпечний регіональний центр для перевантаження і перенаправлення товарів на основних морських шляхах між Європою і Затокою, а також між Азією і східним узбережжям Африки.
 4. Доставка морем з Єгипту в УкраїнуПорт Александрія. Морські перевезення з Єгипту зазвичай відправляються з цього порту. Порт Александрія з’єднується судноплавним каналом з річкою Ніл і складається з 2 гаваней. Сумарний вантажообіг становить 15,5 млн тонн на рік.

Інші стратегічно важливі вантажні порти Африки розташовані в Лагосі (Нігерія), Абіджані (Кот-д’Івуар), на Суецькому каналі (Єгипет), у Танжері (Марокко), Річардс-Бей (Південна Африка). Також ми організовуємо доставку вантажів в Туніс і Алжир.

Замовити доставку в/з Африки

Бажаєте відправити вантаж в / з Африки в Україну? Звертайтеся до фахівців «Гуд Логістік». Ми допоможемо організувати авіаперевезення і морську доставку з будь-якої африканської країни.

Залиште заявку у формі, і наші менеджери допоможуть обрати оптимальний маршрут з урахуванням специфіки вашого вантажу. Або телефонуйте за номером 0 800 300 577.

Ви також можете замовити у нас страхування вантажу й митне оформлення.

Дізнатися тариф

  Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

  ШВИДКІСТЬ

  Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.

  НАЙКРАЩА ЦІНА

  Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.

  КУДИ ЗАВГОДНО

  Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.

  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: