Доставка в/з Африки в УкраїнуАфрика – величезний континент, який знаходиться на другому місці в світі за чисельністю населення і складається з 54 окремих країн, а також Західної Сахари. Цей регіон має величезний ринковий потенціал імпорту-експорту та міжнародної торгівлі.
Згідно з даними рейтингу Світового Банку за 2020 рік, Туніс, Алжир, Єгипет, Марроко, ПАР входять в ТОП-10 країн з економікою, яка активно розвивається, і простотою ведення підприємницької діяльності для представників країн Європи.

Доставка в/з Африки

Чим можна доставити вантаж з країн Африки в Україну?

Компанія «Гуд Логістик» пропонує два варіанти перевезення товарів:
1. Авіаперевезення
2. Морські контейнерні перевезення

Авіаперевезення вантажів в/з Африки

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), пропускна спроможність аеропортів Африки зросла на 17,1% в річному численні завдяки міцним торговим і інвестиційним зв’язкам з Азією. Це розширює коло можливостей для підприємців і постачальників товарів на ринки Африки.

Доставка вантажів авіасполученням з Африки в Україну – найшвидший спосіб доставки усіх видів товарів. Авіадоставка вантажів здійснюється з усіх країн Африки. Термін транспортування в Україну від 3 до 7 днів.
Для прорахунку вартості авіаперевезення заповніть форму заявки або зателефонуйте нам: 0 800 300 577

Авіадоставка вантажів з Африки в Україну

Доставка вантажів у ПАР

Міжнародний аеропорт імені О. Р. Тамбо

Аеропорт розташований недалеко від Йоганнесбурга, ПАР і є найбільш завантаженим в Африці. Доставка вантажів з Південно-Африканської Республіки в Україну відбувається зусиллями представників 140 компаній, включаючи вантажоперевізників, митних агентів, кур’єрів, вантажних перевізників, експедиторів, інспекторів вантажів, а також менеджерів, які займаються обробкою спеціалізованих і вантажів, які швидко псуються.

Доставка з Єгипту

Каїрський міжнародний аеропорт

Доставка з Єгипту здійснюється переважно з аеропорту Каїра. Він розташований у Гелиополісі, що на північному сході від Каїра і має площу близько 37 кв км. Це другий за завантаженістю аеропорт в Африці після міжнародного аеропорту імені О. Р. Тамбо в Йоганнесбурзі. Доставка вантажу в Єгипет і з країни здійснюється більш ніж 30 авіакомпаніями.

Міжнародний аеропорт Луксор

Авіаперевезення в Єгипет також здійснюються і в Міжнародний аеропорт Луксор. Вантажний термінал аеропорту площею 3200 кв м відкритий у травні 2006 року і обслуговує 13 іноземних авіакомпаній. Вантажні рейси усередині країни здійснюються до аеропортів: Асуан, Хургада, Шарм-ель-Шейх, Абу-Сімбел, Марса Матрух, Марса Аллам.

Морські вантажоперевезення в/з Африки

Морські перевезення з Африки в УкраїнуДоставка в Африку з України, в основному, включає зернові культури, соняшникову олію, чорні метали, дерево, мінеральні продукти та товари легкої промисловості.

Морські вантажоперевезення в/з Африки

Більше 90% африканського імпорту та експорту здійснюється морським шляхом, саме тому Африка активно розвиває мережу доставки вантажів морськими шляхами. На континенті розташовано понад сто портових споруд, деякі з яких обслуговують 6% світових вантажних морських перевезень і близько 3% світових контейнерних перевезень. Морські вантажоперевезення в Африку складають від 20 днів.

Порт Дурбан, Південна Африка

Дурбан – основний вантажний порт Африки, який обробляє близько 50 млн тонн вантажів на рік. Він розміщений у кварталі від центрального ділового району Дурбана і відіграє ключову роль в економіці континенту.

Порт Момбаса, Кенія

Момбаса часто називають «містом торговців», це жвавий торговельний пункт регіону. Він розташований між Південною Африкою та Аденською затокою і пов’язаний з більш ніж 80 портами по всьому світу, звідси ж здійснюється залізничне сполучення в Уганду і Танзанію. Загалом вантажообіг морських вантажоперевезень порту Момбаса складає 5,0 млн. тонн.

Порт Джибуті

Джибуті служить платформою для ефіопської торгівлі і перевантаження товарів. Він включає відтік контейнерних і навалочних вантажів з більших суден, які розподіляються у східну Африку і арабські порти. Це безпечний регіональний центр для перевантаження і перенаправлення товарів на основних морських шляхах між Європою і Затокою, а також між Азією і східним узбережжям Африки.

Доставка морем з Єгипту в УкраїнуПорт Александрія

Морські перевезення з Єгипту зазвичай спрямовуються з цього порту. Порт Олександрія пов’язаний судноплавним каналом з річкою Ніл і складається з 2 гаваней. Сумарний вантажообіг становить 15,5 млн. тонн або 82% обсягу міжнародних перевезень, що здійснюються близько 3100 судами на рік.

Інші стратегічно важливі вантажні порти Африки розташовані в Лагосі (Нігерія), Абіджані (Кот-д’Івуар), Суецькому каналі (Єгипет), Танжері (Марокко), Річардс-Бей (Південна Африка). Також здійснюється доставка вантажів в Марокко, Туніс, Алжир.

Бажаєте відправити вантаж в / з Африки в Україну? Звертайтеся до «Гуд Логістік», допоможемо організувати авіаперевезення і морську доставку з будь-якої країни Африки.

Залиште заявку і наші менеджери допоможуть обрати оптимальний маршрут, враховуючи вид, специфіку вантажу та його габарити.

Телефонуйте за номером: 0 800 300 577

Як додаткову послугу, ви можете замовити у нас страхування вантажу й митне оформлення при відправленні вантажу в/з Африки.

Дізнатися тариф

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: