facebook

Амазон фбаПро програму Amazon FBA

Amazon – найбільша в світі платформа електронної комерції з більш ніж 310 млн активних клієнтів. На Amazon надається послуга зі зберігання, пакування та доставки товарів силами маркетплейса – Fulfillment by Amazon (FBA).

Послуга передбачає зберігання товарів у центрах обслуговування рітейлера. Працівники Amazon збирають, пакують, відправляють товари і обслуговують товаровласників.

Програма FBA дозволяє власнику бізнесу продавати продукт прямо зі складів Amazon, звідки він відправляється безпосередньо покупцю.

График FBA AmazonЧому варто вибрати Amazon FBA?

Згідно зі статистикою за 2020 рік, 66% продавців вибирають сервіс FBA, 28% підприємців одночасно використовують FBA і FBM, а 6% працюють тільки з FBM. Використання FBA в середньому на 30-50% збільшує продажі на маркетплейсі.

Крім того, рітейлер пропонує:

 • доступ до програми Amazon Prime members;
 • розіграш Buy Box;
 • опцію Super Saving Shipping;
 • компенсацію у разі втрати вантажу або доставки пошкодженого товару.

Хочете дізнатися більше про Amazon FBA – звертайтеся за телефоном 0 800 300 577 або заповніть форму замовлення.

Як доставити товар на Amazon?

Доставка на Amazon здійснюється декількома способами:

 1. Авіаперевезення – для транспортування невеликих вантажів – тарифи
 2. Морські контейнерні перевезення – для відправки великих партій – тарифи
 3. Експрес-сервіс – для термінових вантажів.

Основна складність при доставці на склад Amazon для продавця полягає в тому, що рітейлер не виступає імпортером, не укладає зовнішньоекономічних контрактів, а значить, не несе відповідальності за перевезення, оформлення на митниці і сплату митних платежів.

Саме тому підприємцю потрібен надійний підрядник, який ознайомлений із нюансами доставки товару на склад Amazon.

blankСкільки коштує доставка на Амазон?

«Гуд Логістик» пропонує комплексне рішення з постачання на будь-який розподільний центр Amazon FBА в США з України і Китаю.

У Києві у нас є власний склад, де ми збираємо консолідовані вантажі для відправки в США, контейнер відправляється в Америку 2-3 рази на місяць.

Вартість доставки на Амазон уточнюйте у наших менеджерів за телефоном 0 800 300 577 або через спеціальну форму замовлення.

Як ми доставляємо на Амазон?
 1. Продукція доставляється на склади Amazon FBA на умовах DDP (Delivered Duty Paid).
 2. Наша компанія – зареєстрований імпортер у США. За необхідності ми виступаємо одержувачем, оформляємо й оплачуємо митні платежі й податки під час імпорту вашої продукції.
 3. На підставі інвойсу та пакувального листа ми розраховуємо вартість доставки на Amazon в США і ціну оформлення експортної декларації на вантаж у залежності від країни відправлення.
 4. На підставі технічного опису вантажу і його вартості за інвойсом ми збираємо потрібні для імпорту документи, розраховуємо ставки мита і податки, які потрібно сплатити під час ввезення вашої продукції до США.

Чому ми?

 • організуємо доставку на склад Amazon, мінімізувавши ризики втрати або пошкодження вантажу;
 • віримо в успіх ваших продуктів і підберемо оптимальний варіант поставок з урахуванням особливостей вантажу;
 • займемося усіма організаційними питаннями транспортування з моменту отримання товару на складі виробника до моменту доставки на склад Amazon, в той час як ви зможете повністю сфокусуватися на продажах;
 • фахівці «Гуд Логістик» мають досвід організації доставки товарів на склади Amazon і нададуть якісні послуги з супроводу вантажу на маркетплейс;
 • ми цінуємо час і потреби клієнта і ставимося до його товару, як до власного.

blankУкраїна – США

За даними Marketplace Pulse, в 2020 році у світі налічується більше 2,2 млн активних продавців Amazon, проте українських виробників серед них небагато. Це пов’язано зі складнощами експорту з України, мовним бар’єром і нерозумінням ризиків під час відправки товару на Amazon в США.

Компанія «Гуд Логістік» допоможе змінити статистику. Ми попередньо консультуємо підприємців про нюанси виходу на маркетплейс і беремо на себе відповідальність за всі ризики, пов’язані з доставкою товару на склад Amazon.

Вимоги доставки на Amazon з України:
 • проходження експортного і валютного контролю під час відправки вантажу з України – головна складність у процесі доставки продукції українського виробництва на міжнародні маркетплейси;
 • під час експорту відправник зобов’язаний вказати в митній декларації вартість товару, яку згодом повернуть в Україну у вигляді валютної виручки.

Amazon висуває суворі вимоги до доставки товарів, включно із пакуванням і маркування вантажів. Ми організуємо транспортування вантажу в США з України, дотримуючись всіх правил поставки товару на склад маркетплейса.

Хочете отримувати прибуток від продажів на Amazon? Логістика доставки товарів на склади маркетплейса має багато нюансів. Щоб дізнатися деталі, звертайтеся за телефоном 0 800 300 577 або залиште заявку в спеціальній формі. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

blankКитай – США

Доставка з Китаю на Amazon – послуга, яка користується великою популярністю в українських підприємців. Так, більше 48% товару, який продається на Amazon, виробляється цілком або частково в Китаї.

Щоб зекономити, більшість продавців відправляють свій товар безпосередньо з Китаю в США на склади Amazon FBA.

Наші фахівці перевірять вантаж на відповідність вимогам Amazon і підберуть оптимальну схему транспортування.

Вимоги відправки вантажу з Китаю на Amazon:
 • вантаж потрібно упакувати згідно з вимогами Amazon й отримати відповідне маркування FBA;
 • до відправлення вантажу потрібно зв’язатися з брокерами в Китаї і США, щоб отримати перелік документів, необхідних для проходження вантажем експортного та імпортного контролю;
 • заздалегідь обговорити з постачальником можливість надання всіх документів.

Хочете відправити товар на склад Amazon? Зателефонуйте 0 800 300 577 або заповніть форму заявки і дізнайтеся тариф на перевезення вашого вантажу на Amazon.

Дізнатися тариф

  Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

  ПОВНИЙ КОМЛЕКТ ПОСЛУГ

  Проекти «під ключ» – це наша спеціалізація: ми можемо надати повний комплект послуг на всіх етапах логістичного ланцюга.

  НАДІЙНІСТЬ

  Працюємо лише з перевіреними перевізниками та іноземними агентами.

  НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС

  Ми оптимізуємо маршрут та включаємо в нього лише необхідні послуги, аби зберегти ваші фінансові та часові ресурси.

  Популярні статті

  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
  Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
  Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
  Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень
  10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: