Amazon FBA

Амазон – найбільша в світі платформа електронної комерції з більш 310 млн активних клієнтів.

Що таке FBA?

На Амазон надається послуга зі зберігання, пакування та доставки товарів силами маркетплейса – Fulfillment by Amazon (FBA). Вона передбачає зберігання товарів у центрах обслуговування рітейлера, а його працівники збирають, пакують, відправляють і обслуговують товаровласників.

FBA дозволяє власнику бізнесу продавати продукт прямо зі складів Амазон, звідки він, після продажу, буде безпосередньо відправлений покупцеві. Наприклад, cервіс FBM (Fulfillment by Merchant) передбачає продаж товарів зі складу продавця, а продавець повинен забезпечити його наступне опрацювання і доставку покупцеві своїми силами.

Чому варто вибрати Amazon FBA?

Згідно зі статистикою платформи за 2020 рік, 66% продавців обирають сервіс FBA, 28% підприємців одночасно використовують FBA і FBM, а 6% працюють лише з FBM.

Використання FBA в середньому на 30-50% збільшує продажі на маркетплейсі.

Крім того, рітейлер пропонує:

 • доступ до програми Amazon Prime members;
 • розіграш Buy Box;
 • опцію Super Saving Shipping;
 • компенсацію у разі втрати або доставки пошкодженого товару.

Як доставити товар на Амазон?

Доставка на Амазон можлива декількома способами:

 1. Авіаперевезення – для транспортування невеликих вантажів – тарифи
 2. Морські контейнерні перевезення – для відправки великих партій – тарифи
 3. Експрес-сервіс – для термінових вантажів.

Основна складність під час доставки на склад Амазон для продавця полягає в тому, що рітейлер не виступає імпортером, не укладає зовнішньоекономічних контрактів і, відповідно, не несе відповідальності за перевезення, оформлення на митниці і сплату митних платежів.

Саме тому підприємець потребує надійного підрядника, ознайомленого з деталями доставки товару на склад Амазон.

Чому ми?

 • ми розуміємо, що для вас важлива безпечна доставка на склад Амазон з мінімізацією ризиків пошкодження або втрати вантажу;
 • ми віримо в успіх ваших продуктів і підберемо оптимальний варіант поставок, з урахуванням особливостей вантажу;
 • ви зможете повністю сфокусуватися на продажах, в той час як ми займемося усіма організаційними питаннями транспортування – з моменту отримання товару на складі вашого виробника і до моменту доставки на Амазон;
 • співробітники компанії «Гуд Логістік» мають необхідні знання та досвід щодо доставки товарів на Амазон, і нададуть якісні послуги з супроводу вантажу на маркетплейс;
 • ми цінуємо час і потреби клієнта, і ставимося до товару як до свого власного. Саме тому наша команда докладає максимум зусиль, щоб вантаж відповідав правилам рітейлера, компаній-перевізників, і був доставлений у зазначений термін.

Скільки коштує доставка на Амазон?

«Гуд Логістік» пропонує комплексні рішення з доставки на будь-який розподільчий центр Амазон FBА в США з України і Китаю. Вартість доставки на Амазон уточнюйте у наших менеджерів за телефоном 0 800 300 577 або через спеціальну форму замовлення!

Як ми доставляємо на Амазон?

 1. Продукція доставляється на склади Amazon FBA на умовах DDP (Delivered Duty Paid).
 2. Наша компанія – зареєстрований імпортер у США. За необхідності, ми виступаємо одержувачем, оформляємо й оплачуємо митні платежі й податки під час імпорту вашої продукції.
 3. На підставі інвойсу та пакувального листа ми розраховуємо вартість доставки на Амазон в США і ціну оформлення експортної декларації на вантаж у залежності від країни відправлення.
 4. На підставі технічного опису вантажу і його вартості за інвойсом ми уточнюємо потрібні для імпорту документи, розраховуємо ставки мита і податки, які потрібно сплатити при ввезенні вашої продукції до США.
 5. У залежності від габаритів і ваги вантажу, ми прораховуємо тариф на організацію «останньої милі» до зазначеного розподільчого центру Амазон в США.

Наш склад також надає послугу повної упаковки відповідно до вимог рітейлера й умов міжнародних перевезень вантажу.

Доставка на Амазон з України або Китаю в США передбачає:

 • уточнення обмежень з імпорту товару в США і супровідних документів для ввезення продукції;
 • фумігацію дерев’яних елементів – без необхідної позначки вантаж можуть затримати на будь-якому з пунктів транспортування;
 • облік обмежень по габаритам і вазі палети – за недотримання будь-якої з умов вантаж не приймуть на розподільчому центрі Амазон;
 • маркування вантажних місць відповідно до створеного продавцем shipment plan.

Україна – США

За даними Marketplace Pulse, у 2020 році в світі налічується більше 2,2 млн активних продавців Amazon, проте українських виробників серед них небагато. Це пов’язано зі складнощами експорту з України, мовним бар’єром і нерозумінням ризиків під час відправки товару на Амазон в США.

Компанія «Гуд логістік» допоможе змінити цю статистику. Ми попередньо консультуємо підприємців про нюанси виходу на маркетплейс і беремо на себе відповідальність за всі ризики, пов’язані з доставкою товару на склад Амазон.

Хочете отримувати прибуток від продажів на Amazon? Логістика доставки товарів на платформу передбачає безліч нюансів. Щоб дізнатися послідовність дій з цього питання – звертайтеся за телефоном 0 800 300 577  або залиште заявку в спеціальній формі прямо зараз!

Вимоги доставки на Амазон з України:

 • проходження експортного і валютного контролю під час відправки вантажу з України – головна складність в процесі поставки продукції українського виробництва на міжнародні маркетплейси;
 • під час експорту відправник зобов’язаний вказати в митній декларації вартість товару, яку згодом повернуть в Україну у вигляді валютної виручки.

Логістика – окреме питання у транспортуванні товарів на платформу онлайн-рітейлера. Amazon висуває суворі вимоги до поставки товарів, включаючи правильну упаковку і маркування вантажів. Ми організуємо транспортування вантажу в США з України, дотримуючись усіх правил доставки товару на склад маркетплейсу.

Китай – США

Доставка з Китаю на Амазон – послуга, яка користується великою популярністю в українських підприємців. Так, більше 48% товару, який продається на Амазон, проведений цілком або частково в Китаї.

З метою економії більшість продавців відправляють свій товар безпосередньо з Китаю в США на склади Amazon FBA.

Вимоги відправки вантажу з Китаю на Амазон:

 • вантаж потрібно упакувати згідно з вимогами Амазон й отримати відповідне маркування FBA;
 • до відправлення вантажу потрібно зв’язатися з брокерами в Китаї і США, й уточнити щодо документів, необхідних для проходження вантажем експортного та імпортного контролю;
 • заздалегідь обумовити з постачальником можливість надання всіх документів.

Після цього наші фахівці перевірять партію товару на відповідність вимогам Амазон і підберуть оптимальну по співвідношенню термінів і вартості схеми транспортування.

Бажаєте відправити товар на Амазон?

Зателефонуйте 0 800 300 577 або заповніть форму заявки і дізнайтеся тариф на доставку вашого товару на Амазон.

Дізнатися тариф

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...