Міжнародні залізничні перевезення

Залізничні перевезення – це

… завжди швидкий і зручний спосіб відправити і отримати вантаж. Мережа залізниць охоплює всі основні точки виробництва і споживання ключових видів ресурсів і завжди була основним видом перевезення для насипних і наливних вантажів. Даний вид перевезення відрізняється найменшою вартістю кілометра транспортування – саме в цьому полягають переваги перед морськими перевезеннями і авіадоставкою.

Компанія Good Logistics пропонує вам свою допомогу в перевезенні ж/д транспортом по Україні, країнам Східної Європи та СНД. Наш досвід і широка партнерська мережа дозволяють надавати адекватні ціни на залізничні перевезення в будь-якому напрямку.

Що входить в послугу

Етапи перевезення

 • Бронювання контейнера
 • Завантаження на ж/д вузлі відправника
 • Перевезення контейнерів залізницею
 • Обробка на ж/д вузлі одержувача
 • Перевезення до складу одержувача

Що входить в ціну

 • Навантаження й доставка до ж/д станції відправлення
 • Перевезення до місця призначення
 • Розвантаження і доставка до складу одержувача
 • Оформлення дозвільної документації
 • Інформаційна підтримка на всіх етапах

Що може знадобитися

 • Страхування вантажів при ж/д перевезення
 • Митне оформлення товару
 • Складська логістика
 • Розробка оптимальних маршрутів доставки
 • Допомога в пошуку торгових партнерів

Наші переваги в залізничних перевезеннях по Україні, СНД та Європі

Кращі ціни на залізничні перевезення

Завдяки прямим контрактам з "Укрзалізницею" ми можемо запропонувати чесну і прозору ціну на перевезення за ключовими напрямами вантажоперевезень для українського бізнесу: Україна, СНД, Східна Європа.

Ми дуже рідко запізнюємося

Ми не любимо затримки також як і ви. Всі процеси в нашій компанії побудовані так, щоб ваш вантаж прийшов в обумовлені нами терміни. Винятком може бути тільки форс-мажор.

Ми швидко оформляємо документи

Ми розуміємо, яким важливим для вас є кожен день. Ми теж не любимо бюрократію, тому постаралися скоротити час на оформлення документів настільки, наскільки це в принципі можливо.

Ми завжди на зв’язку

Ви можете зателефонувати нам в будь-який момент і завжди отримаєте вичерпні відповіді про те, на якій стадії оформлення документи, де зараз ваш вантаж або дізнатися ставки на найближчий місяць - ми завжди поруч;)

Доставляємо куди завгодно

Ми доставляємо куди завгодно, де є залізниця. Везете пшеницю, камінь, деревину або паливо - ми забезпечимо вам найкращі умови перевезення в навіть найвіддаленіші куточки на карті.

До нас повертаються

Говорити можна багато, але той факт, що 80% одиночних запитів на перевезення переростають в постійні замовлення - говорить сам за себе. За останній рік від наших послуг не відмовився жоден клієнт - чи не це показник якості?

Часті питання

Подати заявку онлайн

Ціна на залізничні перевезення безпосередньо залежить від типу вантажу і відстані, на яку його потрібно перевезти. Ставки інколи змінюються, тому рекомендуємо вам подати заявку і наші менеджери прорахують для вас вартість, порекомендують оптимальний маршрут, а також проконсультують з усіх супутніх питань.

Усі контейнери пломбуються, а залізний каркас надійно захищає вміст від посягань зловмисників. Тим не менше, якщо ви хочете на 100% бути впевнені в збереженні вантажу – зателефонуйте нам і ми прорахуємо для вас вартість страховки.

Ми працюємо в більшості країн СНД і Європи і будемо раді допомогти вам з доставкою будь-якого виду вантажу, будь то сировина або готова продукція. Опишіть в контактній формі характер і обсяги вантажу, місце відправки та місце призначення, і ми надішлемо вам ціни на перевезення.

Звичайно можете, але цей вид доставки буде економічно доцільним тільки коли ви перевозите багато речей, адже вам доведеться орендувати цілий контейнер. Щоб уточнити ставки на залізничні перевезення особистих речей, надішліть нам запит через форму зліва або скористайтеся онлайн чатом.

Залізницею зазвичай перевозять продукцію АПК від місць її виробництва до місць зберігання або до портів, коли вона йде на експорт. Основними вантажами також є вугілля, дрова, метал, руди, а також різного роду сипучі і наливні вантажі. Перевезення здійснюється контейнерами, хоперами, цистернами, відкритими піввагонами і платформами, коли необхідно перевезти негабаритний вантаж. Коли вантаж вимагає особливого температурного режиму – використовуються рефрижератори.

Так, у нас є склади в Європі та Україні. І тому, якщо вам потрібно залишити на деякий час ваш вантаж – наші складські приміщення до ваших послуг.

Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail (обязательно)

Повідомлення