Доставка збірних вантажів

Доставка збірних вантажів  

 … Це послуга, що дозволяє бізнесу економити на логістиці. При перевезенні збірних вантажів ви орендуєте рівно стільки місця в контейнері, скільки потрібно для доставки вашого вантажу. Ви можете перевезти всього кілька палет і заплатити при цьому тільки за пару кубічних метрів простору – за інше місце заплатять інші наші клієнти, чиї вантажі ми повеземо в тому ж контейнері.

Низька ціна на перевезення консолідованих вантажів допомагає малому та середньому бізнесу скоротити витрати на доставку невеликих партій товару. Як це виходить? Завдяки великому вантажообігу нам вдається компонувати безліч невеликих вантажів в контейнер і відправляти його в Україну. Саме тому цей вид перевезення настільки популярний.

Що входить до послуги перевезення збірних вантажів

Етапи перевезення

 • Морський фрахт
 • Завантажувально-розвантажувальні роботи
 • Експедиторські послуги збірних вантажів
 • Вивантаження з контейнера в порту
 • Доставка збірного вантажу замовнику

Що входить в ціну

 • Завантаження на судно
 • Перевезення до місця призначення
 • Розвантаження
 • Оформлення дозвільної документації
 • Інформаційна підтримка на всіх етапах

Що може знадобитися

 • Оформлення страхового полісу
 • Митне оформлення вантажу
 • Зберігання на складі
 • Підбір та доставка пробних партій
 • Допомога в пошуку торгових партнерів

Чому перевезення в складі збірних вантажів – це вигідно?

Кращі ціни на перевезення збірних вантажів

Налагоджені зв'язки з основними торговими портами Азії дозволяють нам надавати одні з кращих цін на доставку збірних вантажів. На сьогоднішній день це найбільш економічний спосіб перевезення.

Оптимальний час доставки

Час - найважливіший ресурс для будь-якої компанії. Доставка вантажів з Китаю і Азії не відрізняється особливою швидкістю. Але в 90% випадків ми вкладаємося в термін не більше місяця.

Ми швидко оформляємо документи

Ми можемо допомогти вам з оформленням необхідного пакету документів, а також паралельно проконсультувати з виникаючих питань. Питання з документами ми вирішуемо так швидко, наскільки це в принципі можливо.

Ми завжди на зв’язку

Перевезення збірних партій вантажів - не найскладніша задача. Але часто компанії підводить комунікація з клієнтом. З вами буде працювати особистий менеджер, який буде консультувати вас і супроводжувати доставку.

Доставляємо з усіх куточків світу

Везти вантаж в складі збірної партії особливо вигідно при замовленнях з Китаю і країн Азії. Але якщо вам потрібно перевезти невелику партію товару з Європи - ми з радістю допоможемо вам з цим завданням.

До нас повертаються

Майже 3/4 клієнтів, які привезли з нами що-небудь, приходять до нас знову протягом 3х місяців. Можна багато і довго розповідати про переваги, але чи не це показник якості нашого сервісу?

Поширені запитання

Подати заявку онлайн

Ціни на перевезення збірних вантажів змінюються в залежності від ціни на морський фрахт і від порту відправлення. Наприклад, на перевезення збірних вантажів з Китаю в Україну з прямих портів Азії в минулому місяці ціна перебувала на рівні 55-60 $ за кубічний метр. Але так як базові ставки від ліній змінюються досить часто, ми рекомендуємо уточнити інформацію в онлайн-чаті або зв’язатися з нашими фахівцями по телефону.

Так можемо. При перевезенні збірних вантажів у нас є опція збірного автовивезення. Це означає, що машина з декількома вантажами виїжджає з Одеси і доставляє вантаж на митницю кожного клієнта. Це дозволяє знизити загальну вартість доставки в порівнянні з варіантом, коли клієнт сам забирав би вантаж.

Єдине обмеження – це вага (або обсяг). Якщо мова йде про морське перевезення або перевезення в автомобільному транспорті, то перевезення збірних вантажів з нами можливе при мінімальній партії товару в 0,5 кубічного метра. При авіадоставці – це 40 кілограм.

На даний момент ми здійснюємо доставку збірних вантажів з Китаю, Тайваню, Кореї, а також інших регіонів Південно-Східної Азії. Але якщо вам потрібно доставити невелику партію товару з США і країн Європи, то прорахунок за даними напрямками ви зможете отримати надіславши заявку в формі справа або в онлайн-чаті.

Так, відмінності є! Іноді потрібно почекати прибуття всіх вантажів для максимального завантаження контейнера. Однак ці 3-5 днів зазвичай не особливо позначаються на строках доставки, адже судно проводить в морі від 3 до 5 тижнів.

При кожному перевезенні ми укладаємо договір про відповідальність. Згідно із законом ми не зобов’язані цього робити – це скоріше є кроком на зустріч нашим клієнтам і ще один привід довіряти нашому сервісу. В рамках цього договору ми зобов’язуємося відшкодувати всю вартість вантажу, якщо його псування виникло з нашої вини. Проте, якщо ви хочете убезпечити себе від абсолютно всіх проблем, краще всього оформити спеціальний страховий поліс.

Так можемо. Для цих потреб у нас є власні консолідаційні склади і ми з радістю допоможемо вам із зберіганням. Не забудьте уточнити необхідність в цій послузі при розмові з менеджером.

Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail (обов'язково)

Текст заявки: