Автомобільні перевезення вантажів по Україні, Європі та СНД

Доставка вантажів автотранспортом

… завжди була зручним і швидким способом привезти товар не тільки з Європи і країн ближнього зарубіжжя, а й по Україні. Зручність і популярність автомобільних перевезень пояснюється не тільки швидкістю доставки, порівняно невелика ціна на доставку з Європи в Україну теж грає велику роль. Автомобільним транспортом традиційно доставляється продукція АПК, збірні вантажі та будь-які товари, які необхідно доставити на невеликі відстані.

Компанія Good Logistics пропонує вам свою допомогу в автомобільних перевезеннях по Україні, Європі та СНД. Наш досвід і широка партнерська мережа дозволяють надавати адекватні ціни на автомобільні перевезення в будь-якому напрямку.

Що входить до послуги

Етапи перевезення

 • Букінг контейнера
 • Завантаження на складі відправника
 • Перевезення контейнерів автотранспортом
 • Перевезення до складу одержувача
 • Обробка на складі одержувача

Що входить в ціну

 • Навантаження на транспорт
 • Перевезення до місця призначення
 • Розвантаження
 • Оформлення дозвільної документації
 • Інформаційна підтримка на всіх етапах

Що може знадобитися

 • Страхування вантажів при автоперевезенні
 • Митне оформлення товару
 • Складська логістика
 • Розробка оптимальних маршрутів доставки
 • Допомога в пошуку торгових партнерів

Чому автомобільні перевезення вантажів з Good Logistics – це вигідно?

Кращі ціни на автомобільні перевезення

Оптимізація маршрутів дозволяє нам запропонувати чесну і прозору ціну на перевезення за ключовими для українського бізнесу напрямками перевезень: країни Європи, СНД, внутрішні перевезення по Україні.

Ми дуже рідко запізнюємося

Ми не любимо затримуватися також, як ви не любите отримувати і відправляти поставки не вчасно. Всі процеси у нас побудовані так, щоб уникнути будь-яких зволікань. Будьте впевнені, ваші вантажі будуть доставлені в строк.

Ми швидко оформляємо документи

Ми розуміємо, наскільки важливим для вас є кожен день, і саме тому зробили все щою скоротити час на оформлення документів. Ми швидкі настількі, наскільки це в принципі можливо.

Ми завжди на зв’язку

Часто цьому не надають значення, але чітко знати де зараз ваш вантаж і через скільки часу він опиниться у вас на складі - безцінно. Ми закріпимо за вами особистого менеджера, який буде супроводжувати поставку.

Доставляємо куди завгодно

Ми доставляємо будь-куди, де є дороги. Везете ви пшеницю, каміння, деревину або паливо - ми забезпечимо вам найкращі умови перевезення в навіть найвіддаленіші куточки на мапі.

До нас повертаються

Говорити можна багато, але той факт, що 80% запитів на перевезення переростають у постійні замовлення, говорить сам за себе. За останній рік від наших послуг не відмовився жоден клієнт - чи не це показник якості?

Часті запитання

Подати заявку онлайн

Хоч Україна і є для нас рідним ринком, на якому ми надаємо одні з кращих цін на автоперевезення, ми також працюємо в таких країнах як Італія, Німеччина, Іспанія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Естонія та ін.

Найбільш поширеною практикою є перевезення вантажу автомобілями в 20 і 40 футових контейнерах, з об’ємом і місткістю яких ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Корисна інформація. Що стосується ваги, то тут все більш однозначно: загальна вага не повинна перевищувати 21 тонну, а навантаження на вісь – 7 тонн. Якщо у вас більше вантажу, ніж поміщається в одну машину, але ви не хочете платити за дві – напишіть нам і ми допоможемо вам заощадити.

Перевозити можна вантажі практично будь-якого характеру, навіть якщо вони відносяться до небезпечних або негабаритних, але в цьому випадку перевезення здійснюватиметься на спеціалізованому транспорті. Автомобілями найчастіше перевозять продукцію АПК, вугілля, дрова, метал, руди, а також різного роду сипучі і наливні вантажі.

Ціноутворення залежить від декількох факторів, таких як габарити вантажу, його вага і відстань, на яку його треба перевезти. Щоб отримати деталізовану інформацію про ціну на автомобільне перевезення по вашому вантажу, скористайтеся онлайн-чатом або зателефонуйте нам. У неробочий час ви можете відправити заявку через форму справа і ми вам передзвонимо.

Все залежить від відстані, яку потрібно покрити і міста України, в який потрібно привезти вантаж. Якщо вантаж йде з Польщі, то знадобиться 3-4 дні. Якщо з країн Центральної та Західної Європи, то 5-8 днів з урахуванням вимог TIR. Також час може коливатися в ту чи іншу сторону в залежності від завантаженості митниці.

Так, для цих потреб у нас є власні консолідаційні склади в Україні та Європі. Якщо потрібно щоб вантаж полежав якийсь час, чекаючи реалізації, – ми з радістю допоможемо вам із зберіганням. Зателефонуйте нам і ми прорахуємо для вас вартість оренди складу на потрібний вам період часу.

Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail (обязательно)

Повідомлення